Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretni valakit, de elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni valakit, de elengedni, mert tudom, h csak kihasznál. Ez a helyes, ugye?

Figyelt kérdés
Én belehabarodtam, pedig kihasznál, ráadásul úgy, h majdhogynem én egyeztem bele. El kell engednem, véget kell vetnem ennek az egésznek. Mással is történt ilyen már? Kicsit kétségek között vagyok..., de tudom, h ez a helyes. 19/L
2011. szept. 7. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha kihasznál, akkor nem elengedni kell, hanem kidobni, mint a macskát sz.arni!


Elengedni olyat szoktunk,akit még szeretünk, de már nem szerelemmel... vagy aki ezt bevallja nekünk, de nem szemét, nem használ ki, nem csak meg.


Tehát nem elengedni: KIDOBNI!

És még egyszer ilyet ne csinálj, ha jót akarsz magadnak.

2011. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jól ki kell használni, hogy a pénztárcáját neked adja, és kilopod belőle a pénzt, és csöveseknek, csavargóknak, szegényeknek odaadod.
2011. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hasonló, belementem egy laza kapcsolatba, pedig tudtam és meg is mondtam neki,h ez nekem rossz:(

De amikor vele voltam, minden csodás volt... azok a napok, séták, mozik, vacsik, éjszakák, nappalok na meg a szex...

Biztos,h csak ezért kellettem neki... Mert már vki mással van:(

De többnek éreztem...:( És ezért nem tudtam kidobni, ő meg nem engedett el...

De egy sokk hatására kinyílt a szemem...

De most is hiányzik...

2011. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, megéri-e a társaságáért cserébe.
2011. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na, ez az. Melyik a rosszabb vkivel együtt lenni, aki kihasznál, de mégis "törődik" velem vagy egyedül lenni?
2011. szept. 8. 07:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 10:58as vagyok..

Egy-két napig biztos voltam benne,h inkább egyedül, mint egy emberrel, aki visszaélt a szeretetemmel...

De most pl azt érzem,h mindegy mit tesz velem,csak itt lenne...:S

Hiányzik, és per pillanat én kérnék bocsénatot, csak öleljen meg:(

SZánalmas, nem teszem meg...de akkor is ezt érzem..

2011. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen helyzetben, pont ennyi idősen mint te. Persze, hogy el kell engedni, ez nem is kérdés, de tudom, hogy marha nehéz, ha szerelmes vagy. De erőt kell venni magadon, mert ez szörnyű megalázó rád nézve. Gondolj bele, hogy míg te a szíved adod neki, ő üríteni használ téged. Én abban reménykedtem, hogyha készségesen ugrok, amikor neki épp viszket, akkor majd ő is belémszeret.. hát jó nagy hülye voltam. Majdnem 2 évig ebben a helyzetben voltam, természetesen nem szeretett belém soha, sőt felszedett egy másik csajt, akit a barátnőjeként vállalt. De aztán szerencsére vége lett, sírtam utána pár hónapot, aztán úgy elfelejtettem mint a huzat hamarosan. Ami pedig azt a kérdésedet illeti, hogy jobb-e az egyedüllét mint ez, akkor igen jobb: ugyanis ha kiszállsz ebből a szarságból, esélyt adsz magadnak, hogy olyannal találkozz, aki tiszta szívéből szeret és viszont. Nem csak a kúrósbarátnőjévé alacsonyít le...


25 N

2011. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket. De be kell látnom, h igaza van az utolsó válaszolónak. Nem én leszek az akit kihasználhat. A még jobban megalázó ebben a szituációban, h tulajdonképpen már 5 napja nem keres. Szval ő dobott engem, használt, majd dobott... Tanulópénz, mást nem mondhatok erre...hülye voltam.
2011. szept. 8. 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Könnyebb dönteni, ha nem kiindulási alapként gondolsz a viselkedésére, ami javulhat, ha eleget fáradozol.
2011. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem kedves kérdező (meg a másik lány is aki írta, hogy csak morzsák jutnak neki abból a disznóból, aki kihasználja) hogy pár hónap, esetleg 1-2 év múlva a fejeteket fogjátok, hogy mi a francot tudtatok egy ilyen görényen enni? Én még azt is megtettem neki annak idején, amikor hajnali 3-kor hívott, hogy menjek át hozzá kufircolni, öltöztem és rohantam! Ma meg már csak nevetni tudok magamon. Ja és tudjátok, mi a legszebb? Hogy évek múlva meg ő rágta a küszöbömet, hogy bánja, hogy akkor nem vett komolyan, csakhogy ez engem akkor már TELJESEN hidegen hagyott:DDD Eszméletlen érzés volt, hogy ezúttal én küldtem el a fenébe!:))


25 N


25 N

2011. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!