Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mik azok a dolgok amiért elhagynátok a barátotokat?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 12-én leszünk egy évesek,én komolyan gondolom vele mert szeretem nagyon!,elmondása szerint ő is komolyan gondolja velem.Mik lehetnek azok a dolgok amiért elhagyhat?

Nem vagyok valami humoros,inkább unalmasnak tartanám magam,túl szép se vagyok(átlagos).Ő viszont életvidám vannak céljai számomra gyönyörű.Én úgy érzem hogy ő az igazi.


2011. ápr. 4. 20:50
1 2 3 4
 1/32 Moszuke ***** válasza:
50%
árad belőled a szarszag.. ne legyél már ilyen
2011. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Elhagynám, ha megcsal; ha nem őszinte, és eltitkol valami fontos dolgot; ha már nem szeret. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

18/L

2011. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:NYASGEM!
2011. ápr. 4. 21:02
 4/32 anonim ***** válasza:
75%

HA

műveletlen;

céltalan / éretlen;

megbízhatatlan;

elkényeztetett;

igazságtalan / tisztességtelen;

érzéketlen / önző / flegma;

túl elfoglalt;

lusta / életunt;

mellőz engem / nem veszi komolyan a kapcsolatunkat; félrelép;

nem kívánja a szexet;

intoleráns / előítéletes másokkal;

bármilyen szélsőség jellemző rá;

türelmetlen / könnyen lesz dühös, agresszív;

ilyenek...

2011. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%

Bármilyen szélsőség?


Azért,ő hagy döntse már el..:)


Amúgy szép felsorolás,egyet értek veled mindenben.

2011. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%
21:10 TE nagyon művelt, ezekért össze se kel jönni vele nem elhagyni. Vagy az a fajta vagy, akinek elég egy név meg kocsikulcs és legyen amit akar, majd utána megismered? Utálom ezt a szmájlit de ;)
2011. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%

Mi....? Atyám. Van színvonal. :D Aztán majd válaszolhatnál a kérdésre is -.-


Még az jutott eszembe, hogy ha szereti sajnáltatni magát, és a szabadidőm azzal kell töltenem, hogy az ő önbizalmát kell összekaparnom valahogy. Azt sem tudnám hosszú távon felvállalni. Az más kérdés, hogy nehéz időszakban mély ponton előfordul, de apróságokon ne akadjon fenn.

Asszem ennyi :D

2011. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
26%
hát pölö lássuk csak: ha kimondja, hogy nem szeret. ha olyan szinten megcsal, hogy lefekszik egy másik lánnyal, vagy szerelmet vall neki (a többi, lightos megcsaláshoz volt szerencsém sajna, együtt vagyunk, de ez másik sztori). ha meglopna. ha elárulna. ha megütne. ha megalázna, pl társaságban, vagy rokonok előtt. ha gyereket akarna (én ugyanis nem, és ha nem egyezik az életcélunk, minek hitegessem?). nagyjából ennyi jutott eszmbe. 21L
2011. ápr. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
31%

Amikért elhagynám: nyilvános helyen sérteget, megaláz.

Ha megütne is elhagynám, vagy ha megcsal és nem egyszer amit bevall és szánja-bánja, hanem vagy mástól tudom meg, vagy már jó ideje játszik a hátam mögött!

Ha alkoholistává válna. Ha eljátszaná kicsi vagyonunkat, lakásunkat, autónkat kártyán vagy más játékon.

Ha annyira elhanyagolná magát hogy duplájára hízna, nagy szakállal büntetne engem. Utálom ha szakállas.

De mindezek nem fognak bekövetkezni

mert:

- én vagyok akire mindig vágyott,és nem csak duma mert nős volt, sok rossz dolgon átment, sosem csalna meg, az anyja is esküszik erre, még ilyen boldognak nem látta a fiát :)

- alig iszik szeszt, csak alkalmakkor 1 pohárral

- nem tudna megütni sosem, undorítónak találja ha bántanak egy nőt

- lusta, de heti 1-2-szer megborotválkozik és ápolt pasi

2011. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

-Ha ápolatlan, igénytelen, büdös lenne.

-Ha bunkó lenne, sértegetne, akár otthon, akár társaságban.

-Ha agresszív lenne, bántana engem vagy másokat.

-Ha bűnöző lenne( lopás, csalás stb)

-Ha megcsalna(testileg, érzelmileg)

-Ha hazudna

-Ha minden fontosabb lenn nálam, legyen az munka, játék,haverok..

-Ha alkoholista vagy drogos lenne

-Ha nem tudná a családomat elfogadni,bántaná vagy sértegetné őket ( természetesen meg lehet a véleménye, de azért ne alpári módon beszéljen a családtagjaimról)

-Ha őrületbe kergetne a féltékenységével

-Ha nem lenne hajlandó dolgozni, elvárná hogy eltartsam, lusta lenne és önző

-És végezetül ha nagyon messze lakna, nem hiszek a távkapcsolatban!


21/L (és tudom, hihetetlen, de van párom :D)

2011. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!