Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek elhagynátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek elhagynátok a férjeteket, barátotokat ha nem akarna gyereket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 11:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok :)

És nekem is ilyen férfi kell. Múlt nap beajánlkozott egy :D Közölte, hogy nem akar gyereket stb., de felejtős, mert már van neki 2..

Na akkor megint ugyanott lennék,szóval szó sem lehet róla.

2011. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, mert én nem vagyok egy gyerek őrült.

De igazából bajom sincs velük, szóval nekem édesmindegy.

Én ellennék úgy is, hogy nem szülök egyet se, de ha a párom szeretne, és már összeházasodtunk, akkor három gyerekig nincs ellenvetésem, de szerintem annál több már sok.

Persze ezt majd akkor beszéljük meg, ha oda jutunk.

De szerintem párom biztos szeretne gyereket, mert ő szereti a gyerekeket. Én meg nem vagyok így megőrülve értük, de valahogy engem meg a gyerekek imádnak, és elég jól elvagyok velük XD

21/l

2011. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

natessék.....


ezek szerint van ilyen lány csak kevés.


mindenkinek más az élethez való felfogása mindenkinek más a fontos..


DE!

tényleg az a legjobb ha elején ez le van tisztázva!


Mert ha egymásba szerettek telnek a hónapok, évek, és utána egyik fél gyereket akar a másik meg nem, és erre görcsöl, akkor nagyon nehéz otthagyni a másikat tudván, hogy minden tökéletes, boldog vagy vele , csak gyereket nem akar....


Itt ha jól olvastam 3 lány gondolja h nem akar, háát...csak ilyen sok volt már aztán fordult a kocka , hogy "még is" de örülnék ha egy ilyen lányt találnék...27/f

Habár jelenleg csak alkalmi kapcsolatban/kapcsolatokban élek.......

2011. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2011. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

33 éves leszek mindjárt, még nincs gyerekem. Ha úgy alakul, szeretnék. De nem azért mentem hozzá a férjemhez, mert gyereket akartam, hanem, mert szeretem és úgy döntöttem, vele fogom leélni az életemet. A gyerekvállalás közös döntés, közös felelősség, nem dönthetek egyedül róla.

ma 20:55 voltam

2011. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

21:02-es!


pont erről beszélek pont ez a lényeg!

2011. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
el, és sokkal jobb hogy nyíltan kimondja, hogy nem akar, minthogy megjátsza azt, hogy akar és a végén gyerekestül otthagy.
2011. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy nem tudnék beleszeretni olyan férfiba, aki nem akar gyereket.

De! Azért azonban nem hagynám el, ha szeretne ugyan, de valami miatt nem lehet. A mostani párommal annyira szeretjük egymást, annyira egyek vagyunk, hogy ha kiderülne, hogy miatta nem lehet babánk, fel sem merülne bennem, hogy ezért elhagyjam. Vagy tőle kell baba, vagy senkitől. (Ha miattam nem lehetne baba, akkor meg ő dönt, hogy akar-e maradni vagy sem. Szerintem maradna.)

2012. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%
gyerekorult vagyok.nem kene a pasi.
2012. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek alap egy normális kapcsolatban. Mondta már nekem nő, hogy ezért meg azért nem akar nekem gyereket szülni. Röpült. :)
2012. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!