Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Bonyolult ügy, de a közhelyekből már elég.

Figyelt kérdés

Az első szerelmem szakított velem lassan 1 éve, még mindig nagyon szerelemes vagyok belé. Sok mindent elrontottam, és kiszeretett belőlem.(nem megcsalás, de kevés találkozás és hasonlók) Mindig azt mondta, tökéletes vagyok neki. Sosem kételkedtem benne, mennyire szeret, és én is ugyanígy éreztem. 1 évig voltunk együtt, és nagyon hiányzik, az érintése , és minden, amit adott. Az a baj, hogy már mindent kipróbáltam, azért, hogy elfelejtsem, de egyszerűen nem megy, mert gyakran látom, és szerelmes vagyok. Mindig rá gondolok, és próbáltam visszaszerezni, de nem akarja újra. Tetszek neki, vonzódik hozzám, de úgy megbántottam, hogy fél újrakezdeni.

Ha még bármi esély is van rá, hogyan lobbanthatnám újra lángra a szerelmet benne? Nagyon erősek az érzéseim, neki azóta nem volt barátnője.

17/L ő is ugyanennyi idős

(a tanulás sem megy azóta, ami nagyon zavar)


2011. okt. 8. 12:09
 1/4 A kérdező kommentje:
A legrosszabb pedig, hogy sok dolgot nem értek, és amit nem értek, az mindig ott lesz bennem kérdésként. Egy nagy kérdőjel van bennem.
2011. okt. 8. 12:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már nem szeret, sok mindent nem tudsz tenni.

Hagyd, hadd élje az életét. Vedd úgy, hogy ez egy jel és nem ő az Igazi.

Tudom, könnyű ezt így ismeretlenül mondani, de majd elfelejted. Nem lesz könnyű, az biztos, de majd jön egy nála sokkal jobb.


21L

2011. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak az a probléma, hogy nekem ő volt az. De ha valakit csak egy kicsit is fogok ennyire szeretni, akkor már elégedett leszek.
2011. okt. 8. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudhatod hogy ö volt e az igazi. igazi csak egy van. nekem 3 pasi állitja amai napig hogy én voltam az igazi. de 3 embernek nem lehetek.... magyarul nekik is lesz egy jobb majd. te meg még csak 17 vagy,honnan tudod mi lesz?lehet csak 40 évesen leled meg az igazit.
2011. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!