Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18 ( nő) és 36 (férfi) év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18 ( nő) és 36 (férfi) év az nagy korkülönbség egy komoly kapcsolatnál? Szeretjük egymást csak félünk a környezet visszajelzésétől. Mert komolyra tervezzük házasság és gyerekek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Környezet? No problemo.

Szeretet? No problemo.

Szerelem? No Problemo.

Házasság? No problemo.


Gyerekek? PROBLEMO!!!


Lehet hogy valami rendelenesség tör ki :S

2009. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Ha be meritek vállalni, szerintem nincs gond. Manapság már nem egy ilyen pár létezik, nemcsak a sztárvilágból, a környezetemből is ismerek ilyet és jól megvannak már évek óta. Lehet, hogy a környezeteteknek először feltűnő és szokatlan lesz, de majd ők is "megszokják".

Minden jót! ;)

2009. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen korban nincs vele már baj. Senki nem fog miatta megszólni titeket. Ha Te 14 lennél, Ő pedig 32, akkor gáz lenne, de így nem :)
2009. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Sztem még így is gáz, dupla annyi idős könyörgöm!! vagyis inkább azzal van problémám h gyerek meg minden, 18 évesen? legyetek együtt, de gyerek, házasság?!
2009. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez nagyon gáz, az apád lehetne. Kiváncsi leszek mennyi ideig lesztek együtt.
2009. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Ez gáz! Gondolj bele, amikor ő volt annyi idős mint most te, akkor te épphogy megszülettél... Ő meg már akkor nagyban csajozott(gondolom, mindenesetre olyan korban volt, hogy már simán a szüzességét elveszíthette...).

El tudod azt képzelni, hogy egy kisbabával, aki most született, később összegyere, és összeházasodjatok, stb? Ugye hogy nem? Jó persze, az más ha a férfi az idősebb, de akkoris, 18 év, az nem kevés idő:S

2009. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem gáz. Ha képes eltartani egy családot és tényleg szeret, akkor még gyerekeket is bevállalhattok. Persze ehhez a bizalom a kulcs.

Legyetek boldogok, az számít, a környezetben meg mindig lesz valaki aki csúnyán néz rátok, sajnos ez ilyen. Ne zavarjon.

2009. jún. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Végül is nem addig míg komolyra nem fordul- házasság és gyerekek- addig nem lehet igazából baj. De ha ez a kettő szóba került, akkor leginkább a nő részéről lehetnek problémák. 18 évesen még nem éli ki magát teljesen az ember. Ilyenkor még tanulással és az előrejutással kellene foglalkozni és nem a házassággal, meg a gyerekek nevelgetésével. Mert lehet szép és jó ami köztetek van, de mi lesz ebből hosszú távon? Egy gyerek mellett tanulni, dolgozni nagyon nehéz, na meg aztán vezetni egy háztartást az se piskóta.


Persze minden pasi megígéri, hogy segít, de egy nő kicsit magára van utalva sok helyzetben és ha mondjuk a gyerekkel kell foglalkozni, akkor elsősorban a nőnek kell vele foglalkozni. A mai világban a legtöbben kitolják a gyerekvállalást 28-30as éveikre, sőt nem ritka a 40 sem. A 18 éves nőnek mindenképpen gondolnia kell a jövőjére. Ne ugorjon bele mindjárt egy ennyire komoly kapcsolatba, úgy hogy lemondd mindenről, aztán ha mégse úgy alakulnak a dolgok akkor válás és ott marad szakma nélkül egy gyerekkel. Elhiszem, hogy egy 36 éves férfi már kész a családalapításra. Én még így 21 évesen sem érzem magam késznek. A munkám és a a tanulás annyira leköt, hogy egy férj és egy gyerek már sok lenne. Persze barátom van, de az mégsem olyan mintha férjem lenne. Szerintem várni kellene pár évet, mire tényleg házasságról és családalapításról gondolkodnátok.

2009. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Szia! Én 21 éves vagyok a barátom 32.Már lassan 2éve együtt vagyunk. :)
2009. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12:27 vagyok. Elsőre meghökkennek aztán senki nem foglalkozik vele.A Szüleim is elfogadták az első perctől fogva.
2009. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!