Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis, h értelmezzem?

Figyelt kérdés

Szakított velem a volt pasim állítólag a korunk miatt de a kapcsolatunk közepe fele lefeküdt az exével..de azt kimagyarázta és azt mondta engem szeret de a kor miatt nem lehet.

nem kerestük egymást 1hónapig majd közölte h látni szeretne..mondtam neki h hagyjon mert mégiscsak jobb vmivel a másik csaj hisz megcsalt..erre elkezdett irogatni majdnem mindennap,h "a legszebb csajszi vtál az életembe" "bárcsak büszkélkedhetnék veled" "szeret és hiányzom"

és amitől a falnak mentem h "Soha nálad jobbat,szebbet nem éreztem"...Hogy mi van??ez mégis mit jelentene,hisz csak elhagyott,megcsalt vmiért..egyszerűen az önbizalmamnak is annyi,és így ezeknek a szavaknak se tudok hinni..

21/L


2011. okt. 8. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi a baj a koroddal? Ez azért fontos lenne.


Egy esélyt adnék még neki, hiszen mindenki hibázhat, de többet nem.

2011. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nokomment ***** válasza:

Hiányzik neki a nunid.

Ne foglalkozz vele.

24/F

2011. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szerinte túl sok köztünk a korkülönbség azaz 13év és ennek így nincs jövöje..meg ha 28 lennék akk 1 percet se gondolkozna ezen az egészen de így nem látja jövöjét.és,ha korban közelebb lennénk 1máshoz,én lennék neki a tökéletes!állandoan ezt mondogatta..meg,h neki 1 Nőre van szüksége én meg még csak lány,csajszi vok,koromból adódóan.de én úgy vok vele ha én lennék neki kívülről-belűlről akkor kitartott vna mellettem..
2011. okt. 8. 14:21
 4/10 A kérdező kommentje:

és teljesen kiakadt amikor csak ugy bekamuztam neki h igen én is összejöttem az exemmel miután szakítottunk..tiszta féltékeny lett meg minden..

amugy nem hiszem ,h a szex miatt keresett vna mert tudja ,h ennyi miatt nem feküdnék le vele ujból...

2011. okt. 8. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megcsalt, akkor adtál neki egy újabb esélyt. Most kidobott és megpróbálja magát visszakönyörögni. Én nem adnék neki 2. esélyt. Egyébként meg a 24 éves nővérem egy nála 16 évvel idősebb pasival jött össze. Jövő nyáron lesz az esküvőjük. A pasinak a nővérem a tökéletes, kívül belül és nem érdekli a 16 év..
2011. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne adj neki több esélyt, most csak kéne neki egy szexbarátnő, otthagyna egy jobbért azonnal
2011. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ja! Próbált egy s*ggel két lovat megülni és nem ment. Soha ne bízz benne többet, saját érdekedben!
2011. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát igen akkor adtam neki egy 2.esélyt de akkor is kimagyarázta magát ,és mindig csak arra hivatkozott h őt zavarja és,h soha nem volt ilyen szép bnője de nem akar magával kicseszni..akkor nem is értem,h minek kezdett bele ebbe az egészbe..?meghogy amikor ő 40 lesz én csak 27,megh nekem itt az egyetem és csak most élem az életem,és h annyira bomba Nő leszek 26-27 évesen h tuti elfogom hagyni stb...ő meg lassan családot akar gondolom..

csak az esett rosszul amikor közölték vele,h kitették a csapatból és én mondtam neki h maradjon itt velem legalább 3 hónapot utána majd megyek vele Pestre..mondta,h nem tud maradni és h ugyis pestre kerülök majd,menjek Pestre és h ugyis találok majd vkit...

2011. okt. 8. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a kifogásokat, kibúvókat keresi. Hidd el, fiatal vagy, találsz még nála sokkal méltóbb társat is. Utasítsd el, ne adj neki még egy esélyt. Nem lehet benne megbízni.
2011. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm:) bár tényleg nem tudok már benne megbízni,és nem is adhatok neki több esélyt..és még azt is mondta h "pont azért engedtelek el,alakítottam így,h neked jobb legyen,találd meg"

akkor ne keressen,így lenne ésszerű szerintem..

2011. okt. 8. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!