Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éves vagyok van barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok van barátom és állandóan úgy jön oda hozzám hogy ha háttal állok és megmarkolássza a melleimet bárkivel beszélgetek nagyon idegesítő egy szokás . Mit mondjak neki vagy hogy beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Vágd pofán. Ez lealázás, ő meg jópofának tartja és menő a többiek előtt, hogy ilyet tehet veled.

Én az ilyet sípcsonton rúgtam, az rohadtul fáj. A többiek előtt. Legközelebb nem csinálta...

Nem sokra tart téged ez a fiú, már ne haragudj...

2009. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg neki, hogy neked egy érettebb férfira van szükséged, aki nem tapiz mások előtt, nem pedig egy takonypócra!
2009. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta azért csinálja mert tetszik neki hogy nagyok.:(Lehet hogy csak ezért szeret:'(
2009. jún. 23. 13:48
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Te meg mond neki, hogy így mások is látják és lehet, hogy másoknak is megtetszik:) így lehet féltékeny lesz és abbahagyja!
2009. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Na, most majdne durvát írtam. Párom is szereti amellemet, mégse veszi le rólam a blúzt és csókolgatja őket mások előtt. Őt is pofán vágnám, ne aggódj.

Ha ezt csinálja, akkor te belenyúlhatsz a gatyájába és előveheted a farkát mások előtt, ugye? Megpaskolod és visszarakod...

Ezt kérdezd meg tőle.

2009. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Mások előtt nyíltan tapizni a párod undorító és megalázó! Ez a fiú nem szeret téged, csak a melleidért maximum! Mondd meg neki h hagyja abba és ha nem teszi, akkor meg dobd ki! A pofám leszakadt amikor elolvastam....főleg h 12 vagy...ő mennyi idős? 12 éves koromban azt se tudtam mi az h nyelves csók, 15 évesen nyúlt hozzá a mellemhez a pasim smárolás közben, de attól is kiakadtam:D

16L

2009. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

utolsó kommentelő!

ez a lány még csak 12éves,sztem koránt sem érett ahhoz,h kivegye a barátja farkát és megpaskolgassa(még ha ezt iróniának szántad is..)

szerintem koránt sem a melleidet kéne tapizza a barátod, kedves kérdező, inkább ismerkedjetek egymással,élvezzétek a nyarat,de ha már most a melleidet fogdossa,fél év múlva majd megerőszakol?

te se hiszem,h 13évesen el akarod veszteni a szüzességedet..

2009. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

12 eves korodban baratod van? Ez komoly! Nagyon komoly lehet ez a kapcsolat! Szuleid tudnak rola, vagy azt gondoljak hogy a baratnoiddel mesz hintazni?

Ha most a melleidet fogdossa, akkor nemsokara mar mast is fog fogdosni rajtad, es kerni fog hogy fekudjel le vele.

Vigyazz, te meg egy kislany vagy! Neked most meg egyaltalan nincs szukseged arra hogy barki is a melleidet fogdossa.

Mond meg neki hogy ne nyuljon hozzad masok elott, meg szerintem amugy se. Nem valo az meg nektek! O mennyi idos 10-12 eves???

2009. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Maximálisan egyetértek az utolsó kommentelővel!
2009. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

nekem is volt 12 évesen barátom.nem volt vmi komoly.nem is markolászta mellemet.csak a kezemet fogta és úgy járkáltunk meg arcomra adott puszit.szerintem ebbe a korban ez normális. kérdésedre:mondd meg neki,h hagyja abba mert ez téged zavar.ha morcosan reagál vagy utánna sem fog válzotatni.dobd ki!

14/L

2009. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!