Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátnőm visszaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm visszajön még hozzám valaha?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdett furcsa lenni. Nem keresett, szokatlanul viselkedett, alig akart találkozni, végül Pénteken benyögte hogy szakítsunk. Csak így egyik napról a másikra két és fél évnyi együttlét után. Indokként azt hozta fel, hogy sokat veszekedtünk mostanában (ami nagyon igaz, igaz nem midnig az én hibámból) és hogy ezt nem bírja szünet kell neki. Igen ám, de beléptem a Facebookjába, és kiderült hogy egy két új osztálytársával nagyon is jóban van, (fiúkkal), ráadásul a barátnőinek a levelekben erről beszélgetett, hogy kell neki már a változatosság, meg ilyenek. Meg az egyik barátnője kérdezte tőle hogy mi volt, és erre visszaírt neki hogy sírt (én sírtam) és kéeps volt egy XD-t is utána tenni... :(


Viszont: ma találkoztunk még utoljára, és azt mondta hogy a mérleg nyelve az igen felé billent volna ha nem lépek be a fiókjába... Ez szerintetek igaz? Most ez nagyon gyötör, de másfelől meg lehet hoyg csak azért mondta mert "pont kapóra jött" az indok nem? :( Amíg itt volt ő is nagyon sírt, nehezen bírta, és a végén mondogg egy ilyet: lehet hetek, hónapok múlva rájön hogy mennyire hiányzok neki és ha így lesz biztosan keresni fog... És hogy barátkozni akar most feltétlen még mert nem tud 2 és fél évet csak úgy lezárni... Szerintetek reménykedjek még?


2011. okt. 9. 16:03
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Az XD-t egyébként megmagyarázta (kérdés mennyire életszerű) hogy ő midnre xd-t szokott írni mostanában, ami félig igaz is én is ezt vettem észre. Illetve egy éve már volt olyan hogy elkezdett gondolkodni a szakításon de akkor nem jelentette be cska utalgatott... akkor figyelmesebb voltam vele és elmult minden rendbe jött... de itt már nem adta meg ezt az esélyt.. :( Egyébként akkor is a veszekedések miatt volt... pedig most tényleg próbáltam volna iygekezni de ehhez ő is kellett volna nem mindig én voltam a kötekeő sajnos...
2011. okt. 9. 16:09
 2/23 anonim ***** válasza:
A kis r0hadék csak azt akarja, hogy azt hidd a te hibád, ne dőlj be neki!
2011. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel
2011. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Csak szopat, utálom az ilyen nőket... Persze aki értékelné annak meg nem jut semmi. :/ Keress egy érettebb lányt.


20/l

2011. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Csak bűntudatot akar kelteni benned, hogy ne ő legyen a hibás. Reménykedni lehet de ne éld bele magad. Szerintem ő már mást szeret csak gyáva bevallani.
2011. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Hát igen kapóra jött neki, hogy megtudta beléptél a fészbukjába! Valószínűleg pasizni akar még! Nekem is volt/van, hogy arra gondolok nem éltem még ki magam,de képtelen vok szakítani a barátommal(mi is sokat veszekszünk és már nem is jó a kapcsolatunk)!!És azért vok képtelen, mert szeretem nagyon!!!

Meg XD-t tesz azért mert sírtál....összetenném a két kezemet, ha a btom sírna utánnam(5 éve vunk együtt amugy)!!Ez "szemétség" volt tőlle!! Nagyon szeretheted és tudom nem is érted miért csinálja ezt most...együtt érzek! :( Figyelj ha most elhagyott és vissza megy hozzád, akkor valószínűleg kellesz neki..csak nehogy azért menjen vissza, mert mondjuk nem jön neki össsze a dolog a másik "pasikkal"! Legyen benned tartás és ezek után ne könyörögj neki, hogy legyetek újra együtt...hagy érezze, hogy te nélküle is boldogulsz...qurva nehéz lesz de próbáld meg!!

Remény mindig van.....

Én meg most elakarom a barátomat hagyni..csak h lássam kellek-e neki...pffff


21L

2011. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem pont kapóra jött az indok! Az XD miatt nem kell annyira kiakadni, lehet, hogy ő nem találta viccesnek, de a barátnőinek így írta le, mert tudta, hogy nevetnek majd rajta. Viszont, ha még ennyire nem tudja merre van a mérleg nyelve, akkor még visszajöhet, a kérdés, hogy te visszafogadnád-e, a facebbok-on olvasottak után
2011. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
22 éves fiú vagyok amúgy, a barátnőm meg most volt 18 nemrégen... és igen, kib*szottul szerettem, és szeretem... egyszerűen képtelen vagyok kibírni nélküle. Feleségül akartam venni, mondogattam is neki néha és nagyon örült mindig a gondolatnak, volt olyan hogy ő maga kérdezte olyan jókedvüűen hogy mikor akarom elvenni... ez kb egy hónapja volt uroljára, avyg félhónapja... hihetetlen hogy 3 nap alatt széthullott az életem. :(
2011. okt. 9. 16:23
 9/23 anonim ***** válasza:

Soha nem fog hozzád visszamenni. Ráadásul szerintem egy aljas kis r*banc, ráadásul piszok jó színész. Be ne szopd már a műkönnyeket, mikor a hátad mögött meg rajtad röhög, meg XD, meg f*szom.. És nem a levegőbe beszélek, nekem is volt már (bal)szerencsém ehhez a fajtához, nem is egyhez.

Legyen benned tartás, büszkeség, küldd el nagyon durván az ótvaros k*rva anyjába, ha nem vagy elvből asszonyverés-ellenes, akkor egy jó nagy csattanós sallert adj még neki útravalónak, aztán mehet, amerre lát.

2011. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom azért mondta-e ezt, mert reménykedik abban hogy madj nekem később könnyebb lesz, és szép lassan levál, vagy pedig komolyan gondolja... mert olvastam már kivételekről és sosem bocsátanám meg magamnak ha nem ragadnék meg midnen lehetőséget érte... és tudom hogy ez nem (teljesen) az én hibám, de folyamatosan magamat okolom hogy belenéztem a fiókjába...
2011. okt. 9. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!