Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátnőm visszaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm visszajön még hozzám valaha?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdett furcsa lenni. Nem keresett, szokatlanul viselkedett, alig akart találkozni, végül Pénteken benyögte hogy szakítsunk. Csak így egyik napról a másikra két és fél évnyi együttlét után. Indokként azt hozta fel, hogy sokat veszekedtünk mostanában (ami nagyon igaz, igaz nem midnig az én hibámból) és hogy ezt nem bírja szünet kell neki. Igen ám, de beléptem a Facebookjába, és kiderült hogy egy két új osztálytársával nagyon is jóban van, (fiúkkal), ráadásul a barátnőinek a levelekben erről beszélgetett, hogy kell neki már a változatosság, meg ilyenek. Meg az egyik barátnője kérdezte tőle hogy mi volt, és erre visszaírt neki hogy sírt (én sírtam) és kéeps volt egy XD-t is utána tenni... :(


Viszont: ma találkoztunk még utoljára, és azt mondta hogy a mérleg nyelve az igen felé billent volna ha nem lépek be a fiókjába... Ez szerintetek igaz? Most ez nagyon gyötör, de másfelől meg lehet hoyg csak azért mondta mert "pont kapóra jött" az indok nem? :( Amíg itt volt ő is nagyon sírt, nehezen bírta, és a végén mondogg egy ilyet: lehet hetek, hónapok múlva rájön hogy mennyire hiányzok neki és ha így lesz biztosan keresni fog... És hogy barátkozni akar most feltétlen még mert nem tud 2 és fél évet csak úgy lezárni... Szerintetek reménykedjek még?


2011. okt. 9. 16:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De szerintetek létezik hogy nem szeretet volna, Lehet hogy színészkedett, nem tudhatom, de nagyon sokszor éreztem hoyg nagyon szeret. Volt olyan is hogy én gondolkodtam a kapcsolat pihentetésén (persze egy napig nem bírtam volna) és zokogva könyörgött hogy ne... :( A kérdés it az, hogy létezik-e hogy valaki 2 és fél éven át megjátszotta magát... és most mükönynei vannak? Nem tudom... Én szeretem, és fáj nélküle... :(
2011. okt. 9. 16:27
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem állítottam, hogy 2 és fél éven át végig megjátszotta magát, de ez a könnyes téma tutira szinészkedés. Pláne hogy tudod róla, hogy hátad mögött kiröhög, hogy sírtál miatta. Nem tisztel téged egyáltalán, valószínűleg már nem is szeret egy jó ideje, csak kényelmes volt így neki, és nem volt annyi gerince eddig, hogy elédálljon hamarabb, hogy megmondja, hogy nem szeret/mással akar lenni/akármi.

Egy üveg Don Perignon-t tennék rá, hogy félre is kúrt.

2011. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem fog visszamenni hozzád, mert talált nálad jóképűbb pasit. Viszont örülj neki, mert egy hazug kis ribanc (bár ez sajnos nem ritkaság)!
2011. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:35


jókat írsz..jófej lehetsz! :)


21L-es vok!!

2011. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Ne reménykedj benne, azt akarja hogy neked legyen bűntudatod miatta. Ne hagyd magad.
2011. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

küldd el nagyon durván az ótvaros k*rva anyjába, ha nem vagy elvből asszonyverés-ellenes, akkor egy jó nagy csattanós sallert adj még neki útravalónak, aztán mehet, amerre lát.


ezen behaltam

21L

2011. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
szereintetek azt még próbéljam meglépni, hogy úgy állok elő mintha már nem érdkelne? egyszóval röviden összefoglalva: érezze hogy nem én veszítettem el őt, hanem ő engem... állítólag ezzel néha meglehet fogni a lányokat... lányok, ez így van, vagy ne is reménykedjek? :( Mondjuk ezek után semmi vesztenivalóm nincs...
2011. okt. 9. 16:46
 18/23 A kérdező kommentje:
Lehet nem lényegs momentum, de nagyon megijedt mikor mondtam hogy ki akarom lökni az összes tőle kapott cuccot.. meg mondta hogy ő biztos nem löki ki én sem tegyem hanem akkor tegyem el valahova...
2011. okt. 9. 16:47
 19/23 anonim ***** válasza:
mondjad neki hogy nézek egy buszt, mehet amerre lát. Töröld le facebookról, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Bár közös ismerősei, akkor is mondják mi van veled stb, tapasztalatból beszélek... letöröltem, és tudja is barátnői jelszavát, de terjengenek is a hírek, személyesen is összefutottunk és hát igen. Na de a lényeg, hogy szard le. Könnyű mondani, én sem akartam, egyik perben hiányzik nekem is, másikban meg egy péklapáttal úgy pofáncsapnám hogy egy hétig feküdni fog a muja fasz. De hát el kell engedni, továbblépni.
2011. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ja és kiegészítve: Mikor mondtam hogy minden exemmel megszakítotam a kapcsolatot, egy pár hónapra ő is megijedt, és akkor komolyan vette, nem szakított, majd végül mégis "szakított" hogy nem illünk össze, de attól még beszélhetünk... Hát hogyne... Minden álmom az hogy beszéljünk.
2011. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!