Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátnőm visszaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm visszajön még hozzám valaha?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdett furcsa lenni. Nem keresett, szokatlanul viselkedett, alig akart találkozni, végül Pénteken benyögte hogy szakítsunk. Csak így egyik napról a másikra két és fél évnyi együttlét után. Indokként azt hozta fel, hogy sokat veszekedtünk mostanában (ami nagyon igaz, igaz nem midnig az én hibámból) és hogy ezt nem bírja szünet kell neki. Igen ám, de beléptem a Facebookjába, és kiderült hogy egy két új osztálytársával nagyon is jóban van, (fiúkkal), ráadásul a barátnőinek a levelekben erről beszélgetett, hogy kell neki már a változatosság, meg ilyenek. Meg az egyik barátnője kérdezte tőle hogy mi volt, és erre visszaírt neki hogy sírt (én sírtam) és kéeps volt egy XD-t is utána tenni... :(


Viszont: ma találkoztunk még utoljára, és azt mondta hogy a mérleg nyelve az igen felé billent volna ha nem lépek be a fiókjába... Ez szerintetek igaz? Most ez nagyon gyötör, de másfelől meg lehet hoyg csak azért mondta mert "pont kapóra jött" az indok nem? :( Amíg itt volt ő is nagyon sírt, nehezen bírta, és a végén mondogg egy ilyet: lehet hetek, hónapok múlva rájön hogy mennyire hiányzok neki és ha így lesz biztosan keresni fog... És hogy barátkozni akar most feltétlen még mert nem tud 2 és fél évet csak úgy lezárni... Szerintetek reménykedjek még?


2011. okt. 9. 16:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon megijedt mikor mondtam hogy ki akarom lökni az összes tőle kapott cuccot.. meg mondta hogy ő biztos nem löki ki én sem tegyem hanem akkor tegyem el valahova..."


OMG, hát nehogymá' még ő utasítgasson téged, hogy mit csináljál.. :D Röhej.. Legyen már tököd végre, és számolj le egyszer és mindenkorra ezzel a hülye p*csával.

Mert ez így k*rva szánalmas, hogy porig aláz, úgy b*ssza át az agyadat, ahogy csak akarja, de te ennek ellenére azon kattogsz, hogyan tudnád visszaszerezni.

Megmondom én neked, két módon is megteheted: SEHOGY és DEHOGY.

1. Legyél vele k*baszott tuskó

2. vágd ki az összes sz*rját a kukába

3. ha rinyál miatta, oltsd le a f*szba(esetleg saller, bővebben lásd korábbi hozzászólásom)

4. töröld/tiltsd le a számát, a iwiw-jét/facebook-ját, emailcímét, mindenét

5. ha mégis keres valamiért, teendők megismeréséért ugorj az 1.-es pontra.

ÉS SOHA, SEMMILYEN SZIVESSÉGET NE TEGYÉL NEKI, HA KÉR VALAMIT, SZ*RJ BELE MAGASRÓL, MINTHA MEG SEM HALLOTTAD VOLNA, EGYSZERŰEN NÉZD LEVEGŐNEK!!


Ennek két kimenetele lehetséges :

1. Elkönyveli magában, hogy mekkora paraszt vagy, és soha többet nem fog keresni. Ezzel te jól jársz.(Akár hiszed, akár nem) Ez a legvalószínűbb.

2. Megszólal a lelkiismerete, hogy mekkora g*ci volt veled, és próbálja majd magát visszasírni, de addigra te már rég kigyógyultál belőle, és 3-asával pörgeted a jobbnál jobb csajokat a farkadon, őt meg szét fogja enni az ideg. Ezzel is jól jársz. Ez a kevésbé valószínű, mert az ilyeneknek nincs lelkiismerete.


Nah, gyerünk, láss hozzá.

Majd egy jó durva beb*szás a haverokkal helyretesz.


"jókat írsz..jófej lehetsz! :) "

Ha tudnád.. :D

2011. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Én is a te cipődben járok, csak engem a barátom dobott ki... szintén 2,5 év után... 6 hete nem tudta már hogy mit akar, össze van zavarodva stb... aztán időt kért, majd 1 hét után szakított... pedig a leg elején ő harcolt értem mire elnyerte a szerelmem most pedig ő az akiben hatalmasat csalódtam... csak fogom a fejem, lehetetlen számomra elfogadni ezt az egészet. elutaztam, 1 hétig nem látott majd mikor haza jövök azt mondja nem hiányoztam neki, de most hogy meglátott érzi hogy érez valamit irtántam meg megpuszilna de inkább nem stb... meg hogy most jobb neki egyedül... csak élni az életet.. szabadság meg tudja isten.... tehát elegem van.. fogalmam nincs mit csináljak mert borzasztóan szeretem és nem tudom elfogadni a tényt, hogy ennyi idő után vége.... aztán mikor kérdem tőle hogy végleg vége? azt mondja neeeem, vagyis majd meglátjuk mi lesz... tudom, szórakozik és kihasznál.. de szeretem és nem tudok vele kemény lenni. és végül neked mi lett az egész kapcsolatból???. az én barátom 19... én pedig 18 leszek.. kérnék kis segitséget! köszönöm, szép napot!
2013. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Engem fél év után dobtak ki, lassan 3 hete... a 21-es nagyon jót ír.. Amúgy nálunk is az van, hogy amikor én akartam dobni sírt és könyörgött, én hülye meg bedőltem neki. Aztán megmondta h soha nem akar elveszíteni, soha nem akarja h külön legyünk, babát akar tőlem, meg családot alapítani. Erre szilveszter után 2 nappal kivágott a francba... Faszán kezdődik az új évem.. Na de leszrom, az idei évben lesz vmi álom nőm és boldog leszek vele. Ezt a krvát meg még megpofozom egyszer
2014. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!