Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatnátok ezt a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok ezt a helyemben?

Figyelt kérdés
Kérdésem egyszerű, de kifejtem bővebben. 4 hónapja járok egy lánnyal, és nagyon jól megvoltunk. Aztán összeveszések sorozata. Nagyon sokszor összevesztünk de 1 nap után kibékültünk. Most legutóbb összevesztünk, mert hogy én őt "kutyának" tekintem. Ez abban nyilvánul meg, hogy nem mentem át hozzá, hanem mondtam ő jöjjön. Aztán az a baja, hogy a fejéhez vágtam hogy ő soha nem keres engem. Lényeg az, szakítottunk. Pénteken kimentem hozzá, hogy megbeszéljük, majd egyből csókkal indítottunk. Telefonjában, látom hogy egy másik pasas a háttér. Mondtam, hogy ez nekem sok, meg hogy mit képzel magáról és otthagytam. Aztán a fejemhez vágta, hogy van más neki meg így meg úgy. Mondtam hogy oké felejtsük el egymást. Jött azzal utána, hogy nincs senkije csak ingerült volt, meg felidegeltem hogy egyfeszt féltékeny vagyok. Pénteken este átjött, egy pár pillanatra még adtam neki, egy pulcsit hogy ne fázzon a buszon.Elment nagyon jól megvoltunk, minden szeretlek ment stb. Aztán hajnalba írt, hogy undorító vagyok. Félreértett egy dolgot, azóta is azt mondja neki van igaza. Én azt írtam másnak hogy szeretlek, közben csak bemásoltam egyik beszélgetésemet egy lánynak, ahol a lány írja nekem. Feketén fehéren látszik. Szombaton flegma volt, majd ma is. Találkoztunk, mindig ment ez a pökhendi chöh.. kitérdekel stílus. Kérdezem tőle, akarod? Válasz: 'kimosni a cipőmet? Ja hogyne" Ez ment egyfolytában. Aztán ránéztem, megkérdeztem hogy elfelejtselek ?! Akkor lesmárolt majd hazafelé már megvoltunk nagyon. Alsóbbrendű vagyok ebben a kapcsolatban. Mondom a magamét, és ő le se sz.rja. Szerintetek megéri folytatni. ?! Vannak még ilyenjei, de mire leírnám .. így is örülök ha elolvassa valaki.
2011. okt. 9. 19:00
1 2
 1/17 Mitmivan? ***** válasza:
100%
Ne folytasd. Ez a csaj őrült.
2011. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta. Hagyd a francba, szenvedjen vele akinek két anyja van.
2011. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hu. köszönöm hogy végig olvastátok :) Várom még a válaszokat, egyébként én is így vagyok vele:\
2011. okt. 9. 19:05
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy dologra megtarthatnád.
2011. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 krvua ***** válasza:

f@szt a picshájába!

azt dobd!

2011. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
inkább hagyd...
2011. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem velem van a baj. Megnyugodtam. Mert mindig azzal támadott, hogy nagynak hiszem magam közbe meg sokmindenki szerint semmi vagyok.
2011. okt. 9. 19:13
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ahogy van nem ér ennyi időt az életedböl amennyi időt ráfordítasz annyiból már találtál volna egy értelmesebb lányt is :) és szerintem ne találkozgassatok ennyit mert igy nem lesz vége soha sem
2011. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben van. megfogadom :)
2011. okt. 9. 19:17
 10/17 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd békén... Nem éri meg vele foglalkozni.. Majd talál magának egy bunkó srácot,aki ugyanezt fogja vele csinálni,amit ő csinált veled és akkor majd rájön,hogy mit vesztett..
2011. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!