Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatnátok egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok egy olyan kapcsolatot?

Figyelt kérdés
... amiben nem tudtok teljesen "kiteljesedni", mert nem éreznétek teljesen jól benne magatokat, de az lenne a helyes, mert az illető lenne az a pasi, aki mindentéren megfelelne? Ellenben egy olyan pasival, akivel igazán fantasztikusan érzitek magatokat, de ha az eszedre hallgatnál nem Ő lenne a megfelelő, de érzelmileg kötődsz hozzá?
2010. júl. 9. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Magamat ismerve az eszemre hallgatnék, de ettől még nem ez a helyes.
2010. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindig azt mondom hogy az ember az eszére hallgasson mert az a helyes...na ezzel szemben és csak a szívemre tudok hallgatni XD Szóval szerintem az érzelmek többet jelentenek
2010. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mackom válasza:
Olyan pasi mellett akarod leélni az életed aki mindenben megfelel.De mégsem szereted.(mégse felel meg mindenben)Vagy aki mellett jól érzed magad és szereted.És persze ő is ugyanazt érzi.Ez nem kérdés.Csak a szivedre.Szerintem.
2010. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem az igazi. Várj, és hidd el, hogy el fog jönni az, akiben minden meglesz. És ha úgy jön el, hogy már elköteleződtél, annál szarabb nincs.
2010. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!