Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen okból tartatok magatokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból tartatok magatoknak barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 17:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem racionális döntés h "na nekem kell egy csaj".
2011. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Csakis, mert szeretem...
2011. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
A párom nem egy állat, hogy tartsam...
2011. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
szerelemről, vonzalomról hallottál már?
2011. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 napietus ***** válasza:
55%
először is tartani állatot szokás. már férjnél vagyok, de azelőtt azért volt barátom, mert vagy szerettem, és esélyes volt, hogy ő lesz a férjem, vagy mert szórakoztatott a társasága, és gondoltam, miért ne.
2011. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Persze, mert szereted, mi? :D:D:D


Ezt most úgy mondod, mintha mindig is szeretted volna, míg nem ismerted nem szeretted, mikor összejöttél vele még nem szeretted. Mégis vele voltál akkor is.

Na, mi az oka?!

2011. júl. 31. 17:12
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

te kicsit el vagy tévedve, de segítek neked, hogy meglásd a helyes utat.


Valakivel összejönni nem úgy szokás, hogy "majd megszeretem".

Normális ember akkor jön össze a másikkal, ha már kölcsönösen éreznek valamit a másik iránt.

Nem pedig, ahogy a mai emberek 90%-a csinálja; "Összejövök vele, hogy legyen csajom/pasim" Más meg nem számít.

2011. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Te vagy eltévedve.

Épp most írtad, hogy a 90% úgy jön össze. Ez meg a TÚLNYOMÓ TÖBBSÉG.


A kérdés még mindig adott.

2011. júl. 31. 17:17
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Azé mer sokat tojik, nem ugye mint a tied xDD... na viccet férretéve azért mert amiota ismerem szeretem, öröm vele lenni, boldog vagyok amikor vele vagyok
2011. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 napietus ***** válasza:
38%
én leírtam a választ...a komolyabbakkal azért, mert vonzalmat éreztem irántuk, a többit azért, mert szórakoztattak és mindenféle dolgot tudtunk együtt csinálni, az egyiktől tanultam meg pl. vitorlázni valamilyen szinten (bár elég kezdő szinten, egy szezon alatt sokkal többet nem lehet :D)
2011. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!