Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon többnek érez, mint barátot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon többnek érez, mint barátot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, körülbelül fél éve beszélgetek vele. Egy suliba járunk, évfolyamtársak vagyunk. Általában MSN-en beszélgetünk, egyszer hazakísértem, meg suliba néha váltok vele pár szót, de sokszor a barátnőivel van és nem akarom elrángatni, mert az milyen. : D Nemrég rákérdeztem, hogy lehetünk-e többek, mint barátok. Azt válaszolta, hogy Nem tudja,jófej vagyok meg jó velem beszélgetni, de tényleg nem tudja. Lányok, ti ezt mikor szoktátok válaszolni?:) Ne mondjátok, hogy akkor, ha ,,nem tudjátok", mert olyan nincs.:D És fiúk, ti voltatok már hasonló helyzetben? Ha igen, mi lett a ,,végkimenetel"?


Köszönöm az értelmes válaszokat.


2011. okt. 24. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem akkor válaszol egy lány ilyet, ha ő eddig nem gondolt rád, csak barátként, és most hogy mondtad neki "felnyílt a szeme". Tudja, hogy lehetne több is, mint barátság, de nem tudja, hogy a barátságot mennyire éri meg kockáztatni.

16L

2011. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem. És ilyenkor mit kéne lépnem?


Amúgy eddig is küldtem neki szíveket, meg próbáltam éreztetni, hogy nem csak barátként tekintek rá. Szerintem lejött neki, de eléggé kétesek voltak a reakciói.:/

2011. okt. 24. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neki már rég feltűntél, ha igy viselkedsz vele. Szerintem csak simán le akart pattintani, hogy hagyd ezt a témát. Barátkozni akar inkább veled.
2011. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A "nem tudom" egy lánynál azt jelenti, h soha a büdös életben.
2011. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem :/ hát sajnos a lányokkal nincs szerencsém, de van ilyen.


utána még rá is kérdeztem, hogy tényleg nem tudod, mert ha nem, akkor inkább mondd azt? és azt mondta hogy tényleg nem tudja.

2011. okt. 24. 18:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgyse fogja egyenesen kimondani h nem!
2011. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van.

Az tartja bennem a reményt, hogy őszinte lánynak ismertem meg, és ha azt gondolná, hogy 10000%, hogy nem, akkor kimondaná. Remélem igazam van.

Ha nem, akkor... :/

Hihetetlen milyen szerencsétlen vagyok lányok terén. Soha nem jön össze.:/ Utána pedig mélyponton vagyok. Veletek is sokszor volt már ilyen?

2011. okt. 24. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Hajaj! Soha nem jött össze egy lánnyal se a dolog, és a legritkább esetben mondták ki konkrétan, h nem.
2011. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyet. Én elmondanám az igazat. Bármi is legyen az. Lényegében nekem az őszinteség a barátságaim alapja.
2011. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!