Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem vagyok szerelmes? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szerelmes? 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Ő 20 éves, én 16.

Figyelt kérdés

Eleinte nagyon jól megvoltunk, annyira imádtam! Egyszer megcsaltam, smároltam egy fiúval.. bár ekkor még nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, és nagyon az elején volt.. de ő ezt nem tudta elfelejteni, 3 hónapja elutaztam barátnőmmel 10 napra nyaralni.. mire hazajöttem közölte velem, hogy smárolt egy lánnyal, és a fejemhez vágta, hogy " semmi sem tart örökké, nem de? :) " köpni nyelni nem tudtam.. utólag elmondta, azért mondta ezt, mert tudta, hogy nem fogok neki megbocsátani.. De ami a legjobban bántott, hogy azt mondta, 10 nap alatt nem nagyon gondolt rám és nem hiányoztam neki.. Most mégis megint együtt vagyunk, visszasírta magát.. állítja, hogy szeret és nem akar elveszíteni, nem tudom hihetek-e neki.. Próbáltuk egymás nélkül (még a megcsalás után) én nem őrülnék bele.. Annyi fájdalmat okozott már nekem, hogy minden érzést kioltott belőlem! Soha nem gondoltam volna, hogy képes megcsalni.. Nem vagyok már szerelmes? Nem hiszem el neki, hogy szeret!

16/L


2011. okt. 9. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Már??? Te akkor se voltál szerelmes amikor kezdtétek. Csak a tipikus "külvilág felé mutassuk meg hogy azok vagyunk " szerelmes voltál.
2013. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
Muszáj leírnom: nem értek egyet azokkal, akik a visszaadásról meg az egálról papolnak. Ott és akkor kellett volna balhéznia és az esetleges "bosszún" törnie a fejét, de onnantól, hogy úgy döntött, megbocsát bármiféle egyenlítés nélkül, semmi joga egy év múltán benyögni, hogy "kölcsönkenyér visszajár, haha". A történetedből nem is jön le az, hogy erről lett volna szó, inkább simán csak nem szeretett már. Nem tudom, azóta szakítottatok-e.
2014. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Anululu válasza:
Hmmm... 16 évesen egy 20 éves palival jársz/jártál...nem értem hogy te ezen mért csodálkozol...nyilván nem azért van veled mert szeret hanem a tested miatt...amíg tetszel neki kihasznál aztán ha talál egy olyat aki mondjuk jobban tetszik neki lecserél... Csak hülyít téged
2019. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13.

Valószínűleg így van!

De valópószínűleg már nem is aktuális...

2020. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Hormonok, próbálkozások, útkeresések, ömnagunkra találások...
2021. márc. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!