Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok társat magamnak? Normális, átlagos nő vagyok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, magayarázatot adni rá... Lehet, hogy félénk vagy, vissazhúzódó, vagy nem élsz társasági életet, csak várod hogy majd eljöjjön a ,,herceg" mint a mesékben. De az is lehet, hogy idáig a hülyéket fogtad ki. Hány éves vagy? Milyen az életed? Írj többet magadról, kevés az infó.
2009. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz megmondani miért, lehet keveset jársz társaságokba, vagy nincs olyan ismerettségi köröd...sok minden lehet.

Igaz és fiu(20) vagyok, de én se találok.És amíg suliba járok addig nem is fogok!:( Ez így elsőre hülyén hangzik,de így van.Tudni illik nekem nincs pénzem arra mint a legtöbb gyereknek hogy minden 7 végén elmenjek vhova szórakozni, nagyon ritkán mozdulok ki.A környékünkön meg leginkább csak kissebbségiek laknak, akikkel inkább nem haverkodok.Ezekből kifolyólag nem nagy az ismerettségem, és így nehéz ismerkedni.

E mellett a szüleimmel élek akikkel folyton vita van...egy idő után meg már kiül az ember arcára az állandó kedvetlenség, és hát melyik lánynak kell egy búskomor gyerek akinek arra sincs pénze hogy mondjuk elhívja fagyizni egy délután?

2009. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy milyen helyzetben vagy, de talán az a bajod, mint nekem. Én mindig olyanokba szeretek bele, akik elérhetetlenek számomra, és amíg az ember szerelmes, másra rá sem néz. Elég gáz helyzet, de sajnos ez van :S
2009. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!