Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játszik velem, vagy ő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem, vagy ő sem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Régóta ismertem egy srácot 1 hete taliztunk is..Kellemes tali volt elmentünk bulizni a barátaival..Mikor ő nem volt hallótávolságon belül az egyik barátja azzal jött h nagyon bejövök a srácnak meg h tetszem neki.Nem is ez a lényeg hanem az h össze is jöttünk,és másnap mindenkinek úgy mutatott be mint a barátnőjét.Haza jöttem de azóta alig beszéltünk.Tegnap is cseteltünk erre 1 szó nélkül lelépett,ma reggel írt üzit h ne haragudjak de elszált a netje stb..S hogy majd este beszélünk..Ha nem akar semmit akk miért nem mondja meg?Mért hív akkor hozzájuk hétvégére?Teljesen össze vagyok zavarodva...
2011. okt. 10. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy szót nem láttam ebben az írásban ami arra utalt volna, hogy nem akar semmit. Kicsit több önbizalmat. :) Kezdek már idegileg gyenge lenne ettől a sok hisztitől amit lenyomtok néha.
2011. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de nekem ebből nem az jön le, hogy nem akar semmit! Hogy chatről miért tűnt el, azt megmagyarázta... azonkívül meg ha haza akar vinni hozzájuk,akkor szerintem eléggé komolyan gondolja!
2011. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az önbizalmam az valahol a béka segge alatt :( Sokszor átvertek ezért is féllek,s ezért is vagyok bizonytalan..Néha olyan furcsa
2011. okt. 10. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod miért vernek át? Mert nincs önbizalmad. Hidd el, egy jó önértékelésű nőt nem fognak átverni, hanem alávaló szolgáid lesznek, körül fognak rajongani. :)
2011. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem "szolgállókra" lenne szükségem!Csak egy olyan pasira aki szeret és megbecsül!Egyéb kívánságom nincs
2011. okt. 10. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:

add meg neki az esélyt, hogy bebizonyítsa ő az a pasi:)

tuti h szeret, de vigyázz addig ne habarodj teljesen bele amíg nem vagy biztos benne

2011. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!