Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nehezítette meg megint?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezítette meg megint? Szerintetek mit akart?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet, hogy hosszú lesz, előre is bocsánat és köszönet annak aki elolvassa!


Szóval...


Volt barátnőm(18) több, mint egy hónapja, hogy dobott, hogy már nem érez úgy irántam, meg nem tökéletes a kapcsolatunk. Pár nappal később jött azzal, hogy megbánta meg minden, velem akar lennie meg ilyenek. Majd aztán kijelentette, hogy végleg vége és végül összejött egy másik sráccal két-három napra rá.


Együtt voltunk majdnem másfél évet, de ismerjük egymást nem is tudom pontosan, körülbelül olyan 3 és fél éve.


Aztán a végleges szakítás után kijelentette, hogy nem akar találkozni velem többé, meg beszélgetni se, mert hogy úgy sem tudnánk ezek után normálisan beszélgetni. (Szerintem igaza is van, mert én barátként nem tudnék vele beszélgetni. Meg ránézni se) Új msn-t csinált magának, meg nem állt velem inkább szóba, mert hogy így mindkettőnknek jobb lesz. Persze utána egy két ilyen röpke beszélgetés még volt mondjuk fészbúk cseten, mikor boldog szülinapot kívánt nekem. De mióta szakított velem, lekezelő lett velem, meg semmibe vett, undorodva nézett rám, ha láttuk egymást az utcán meg ilyenek.


Már kezdtem egyre jobban lenni, összekaparni magam, kezdtem kicsit elfelejteni őt, meg próbálni elhitetni magammal, hogy jobb lesz így meg minden. Aztán valamelyik este, feljött a régi msnjére és rámírt. Összeszedtem minden erőmet és megálltam hogy nem írtam neki vissza (nagyon nehéz volt, mert remegtem meg minden), de aztán egy 10 perccel később írt egy :( fejet, gondolom azért mert nem írtam neki vissza. Aztán még egy jó óráig be volt lépve, majd kilépett. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy minek kellett írnia. :\ Nem hiszem, hogy arra lett volna kiváncsi, hogy miújság van velem, mert az elég egyértelmű, bárkit is kérdez meg aki ismer, az eltudja mondani, hogy nem vagyok jól. Meg szerintem akkor leírta volna, hogy szia, miujság. Meg azt se gondolom, hogy mesélni akart volna valamit, vagy kérni tőlem valamit, hogy adjak neki vissza vagy ilyenek, mert szerintem azt is leírta volna. Ez nekem olyan volt, hogy várt arra, hogy visszaírjak neki. De minek vár erre? Ő választotta a másik srácot meg azt az életet, meg ő mondta, hogy nem akar engem többé. Akkor miért írkál nekem? meg pláne szomorú fejeket :\


Szerintetek mi miatt írt? Hibáztam, hogy nem írtam neki vissza?


Köszönöm szépen ha elolvastad.


21F


2011. okt. 11. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Fogalmam sincs mi miatt írt mert nem vagyok médium (hacsak nem azért mert szakított azzal a másik fiúval).

2. Jól tetted, hogy nem írtál vissza. Lezártad magadban már majdnem túllépsz azon, hogy elhagyott egy másik srácért erre megint irkál. Ő sem gondolhatja komolyan, hogy te elfelejtesz mindent és boldogan éltek amíg meg nem haltok.

Tanácsom: Tiltsd le msn-en, felejtsd el, gondolom nincs neked erre szükséged.

2011. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hibáztál. Valószínűleg azt várta, hogy azonnal ugorj neki és rögtön elkezdj vele csevegni. Szerintem csak a figyelmedre vágyott.

Én arra tippelek, hogy az új pasijával van valami kis összezördülés, és tőled várt volna megerősítést.

Szerintem jobb, hogy nem kommunikáltok...

2011. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit tehetsz, hogy lesz*rod, hogy miért írt, letörlöd msn-ről és elkezdesz élni (nélküle).
2011. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem írtál vissza neki, nagyon büszke lehetsz magadra, hogy elég erős voltál!

Valószínűleg már a kapcsolatotok alatt is megcsalt, ezért volt neki ilyen könnyű a szakítás.

Felejtsd el, tiltsd le, és fel a fejjel!

2011. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igaza van. Ne is foglalkozzál vele, tudja hogy ha bármi van csak rád ír és te ugrassz neki mert érzel még iránta valamit. Játszik, kihasznál és még ő sem tudja mit akar. Gondolom nem jött neki össze a sráccal aztán ha nincsen Ló jó a Szamár is!
2011. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


Nem tudom, hogy lenne-e összezördülés az új fiúval, mert úgy néz ki, hogy nagyon jól megvannak most. Azt hogy megcsalt volna már közbe is azt nem hiszem :( Nem nézem ki belőle, persze aztán a fene se tudja már :( Ezek után már mindent eltudnék hinni róla :(

2011. okt. 11. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem írtál vissza neki. Amúgy nekem is az a sejtésem, hogy valami nem teljes az új sráccal. Egyébként az is fura, hogy szakít veled, pár napra rá újra visszamegy, de aztán kis idő múlva tényleg végleg szakít. Nem rosszindulatból, de ennek sztem az az oka, hogy már közben is ott volt az új srác, csak amíg nem volt biztos, addig jó voltál te is. :/

Nagy erő kelhetett ahhoz, hogy ne írj neki, szóval legyél büszke a döntésedre, és próbálj meg tényleg túllépni rajta. :)

2011. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tényleg csak fel a fejel! felejsd el és jegyezd meg hogy a látszat tényleg néha csal mert valószinüleg még miko veled volt már akkor kacsingatot a másik pasi irányába !
2011. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

röviden és tömören: tiltsd le és ne foglalkozz vele

és kitartás :)

2011. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek :) Adtatok egy kis lelket belém :)
2011. okt. 14. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!