Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet boldog életet élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldog életet élni párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Milyen áthidaló megoldásokkal?
2011. okt. 11. 19:04
 1/9 You got OWNED! ***** válasza:
45%

World of Warcraft egy jó áthidaló módszer.

Vagy csak sex kapcsolat. Egyéjszakás kalandok.

2011. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
háát én egyedül sosem lennék boldog...egy lány kell, akit szerethetek aki viszont szeret, akinek meg lehet fogni a kezét, akit éjjel addig simogatok míg el nem alszik és nézhetem egész éjjel h milyen szépen alszik..... :)
2011. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
lehet, ha 100% antiszoc vagy és aszexuális 20
2011. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

jah valamibe annyira belekockulsz hogy a külvilágban már csak keringesz mint gólyafos a levegőben, akkor esetleg


anime vagy rpg-t ajánlok


F18

2011. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet. A boldog élet 3 alappillére: anyagi biztonság, testi egészség, párkapcsolat. Ha valamelyik nincs a helyén, akkor sosem érzi teljesnek magát az ember.
2011. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze. Én is egyedül vagyok és tök jól megvagyok nők nélkül.
2011. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, sőt. Egy lányt sem tudnék annyira szeretni, mint a motoromat. 18F
2011. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Lehet.


Meg különben is, ha csökken a kereslet akkor esnek az árak, és a mail lányok túlságosan el vannak szállva, csak mert luk van a lábuk közt. :P

2013. febr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat nélkül lehet. Testi törődés nélkül nem :D

Én kibírom szex nélkül (legalábbis eddig jól bírom) de csókok ölelések és flörtölések nélkül már két hét után rossz kedvem van :D

19/L

2014. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!