Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy kihunyt a kapcsolatom? Fontos!

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyunk együtt a barátommal. A probléma az, hogy nagyon sok a veszekedés és a gáz az, az hogy ő mindig azt hiszi, hogy én baszogatom őt. Pedig nem, csak elmondom neki ha bajom van vele és neki csak az jön le, hogy túl dramatizálom. Valóban túl reagálom? Nem tehetek róla, hogy nem érti meg, hogy vannak dolgok amik szarul esnek tőle és mindig mondja, hogy megpróbál változtatni, és látom is rajta, hogy próbál de nem eleget :\ ... És próbálok tűrni meg, hogyha bajom van akkor azt visszafogottan mondom el neki, de nagyon nehéz.. Tudni kell, hogy aktív nemi életet élünk kb fél éve. Sok helyen hallottam, hogy ha a szex unalmas akkor az gáz lehet egy kapcsolatban. Lehet, hogy csak "ennyi" lenne a baj? Valahogy fel kéne pezsdítenem a szexuális életünket? Mit tegyek? ... Nem egyszer volt olyan, hogy hazudott és más lányokkal kavart ( nem csalt meg, csak közel járt hozzá ) és ezeket nagyon nehezen tudom elfogadni.. Nem tudom, hogy mikor veszítem el, de nagyon szeretem és nem bírnám ki nélküle, mit csináljak, hogy jobb legyen a kapcsolatom? 16/L
2011. okt. 11. 19:57
 1/5 Walk With Me ***** válasza:

Üljetek le megbeszélni. 16 évesen nehogymár az legyen a gond, hogy unalmas a nemi életetek... Amúgy én a helyedben otthagytam volna mikor más lányokkal kavart.


Tudsz példát mondani arra, hogy milyen bajod van vele, illetve hogyan adtad ezt elő Neki?

2011. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsim aki más nyulakra vadászik az nem szereti a sajátját!


Szóval ezt buktátok. Próbálkozhatsz, de nem sok esélyt adok neked.

2011. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem szép tőle hogy hazudott és más lányokkal kavart..én emiatt már szakítottam volna/:

hiába szereted nagyon,gondolkozz.. ilyet nem csinálhat hogy más csajokkal kavar meg hazudozik:/

2011. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele ezt őszintén, úgy ahogyan velünk! de szerintem is a kavarás gáz, 16 évesen nem lehet unalmas a szex, és ti nem tudtok egymással normálisan beszélni! Ha valami zavar téged, azt nem fojthatod magadba, muszáj kimondani, persze normális módon, nem bántóan. Ha ezt így csinálod, és mégsem ért meg téged, akkor ez a kapcsolat nem értékes!
2011. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Itt eleve már az a baj, hogy kiakad azon, hogy megemlíted neki a bajaidat... Ha valóban fontos lennél neki, akkor nem kritizálna amiatt, hogy elmondod neki, mi bánt téged a kapcsolatban. Tudom, mert az exemmel én is így voltam. Folyton amikor mondtam neki, hogy mi bánt, ő is hitetlenkedett. És már csak az exem. Ez tipikus, hogy mindig mondják, hogy megpróbálnak változtatni. Ezt csak azért mondhatja, mert tudja, hogy ezzel ,,megnyugtathat" téged, közben meg csinálja a hátad mögött a dolgokat. ,,Közel járt hozzá..." Az már nevezhető megcsalásnak. Értem én, hogy szereted, de annyira tisztelned kellene magadat, hogy ott hagyod, még ha csak ,,közel is járt hozzá". Mert az azt jelenti, hogy a szándék meg volt benne, ami szerintem elég.
2020. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!