Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban,akinek állítólag tetszek,de nem hiszem,és oda szokott jönni poénkodni,meg hogy mi van velem,egy darabig néha együtt jövünk,és ma is poénkodott velem,és a barátom kivan bukva,hogy ne érjen hozzám,mert eltöri a kezét,ezt csak nekem mondja,neki nem. Miért ilyen féltéékeny,mikor neki 18 évesen 15 vagy több nője volt? Én nem adok okot rá, neki meg ez volt. :S

16L - 3 hónapja járunk.


2011. okt. 11. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is eltörném a poénkodó kezét!!!!

Tanuld meg hogy mi az amit megengedhetsz és mi az amit nem!!!

És miért érdekel hogy a srácnak mennyi nője volt elötted???Most veled van és az a lényeg ,de ha a haverjaiddal játszogatsz meg jössz mész akkor nemfog sokáig tartani a kapcsolatod... Ha abba hagyod és nem adsz a féltékenységnek okot akkor együtt maradtok,de ha ennyi áldozatot nem akarsz hozni a kapcsolatodért akkor szakíts most míg rosszabb nem lessz a helyzet...

2011. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De hozzám se ér,csak néha a karomhoz hogy szia mivan veled?!

És ő amiket mond? Hogy milyen jó nőkkel van körül véve?!

2011. okt. 11. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

hát törd el a csávó kezeitt és mondj a pasidnak egy harsány HAHAHa-t tudod "szabadulj meg önként minden olyan dologtól amit fájna elveszitened" - Yoda



cornel

2011. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor szakíts vele és kész!!!Most muszályból ,csak hogy legyen valakid azért nem maradj vele mert csaka saját lehetőségeidet és idődet pazarlod!!!
2011. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 napietus ***** válasza:

mondd meg a jóképességű pasidnak, hogy ha nem vette volna észre, 16 éves vagy. nem azért vagy szép és fiatal, hogy szóba se állj senkivel, meg ő ilyeneket meghatározhasson. ha a felesége lennél, akkor sem lenne joga beleszólni, kivel beszélsz, most meg még pláne. ne hagyd a fejedre nőni, ha 3 hónap alatt így kinyílt a csipája, mi lesz később??


29/N

2011. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. ultimátum: Így k-ra semmi értelme az egésznek! Vagy megbízol bennem vagy hagyjuk az egészet

2. én is féltékeny lennék,ugyanis az a srác nem csak barátkozni akar! Ez ezer százalék, mint ahogy egy kecske sem tud nyugodtan üldögélni egy káposzta mellett!

3. ha te bízol magadban akkor ne mondd el neki!

2011. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!