Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőm állandóan sértődik,még azon is amin más nevetne,így fura a kapcsolat,mindíg dúrrog és sértetnek érzi magát,együt élünk ráadásúl tehát nap mint nap ilyen.
2011. okt. 11. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:
mit tennétek ilyen helyzetben?
2011. okt. 11. 20:43
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Én a helyedben abbahagynám a sértegetését.
2011. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet elég bunkó leszek, de lehet ha ilyet művel nem szeret? ez egy önkéntelen taszítás. ezer ilyet láttam már és velem is megtörtént: túl különbözőek voltunk és ez állandóan ellentéteket szült. az egyik fél ideges, a másik idegesítő.
2011. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van!én is tapasztaltam már ilyet..
2011. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de nem sértegetem ez a lényeg
2011. okt. 11. 20:52
 6/10 A kérdező kommentje:

"lehet elég bunkó leszek, de lehet ha ilyet művel nem szeret? ez egy önkéntelen taszítás. ezer ilyet láttam már és velem is megtörtént: túl különbözőek voltunk és ez állandóan ellentéteket szült. az egyik fél ideges, a másik idegesítő."



remélem nem mert szeretem,és azt mondta ő is szeret,csak azt mondja nagy a nyomás

2011. okt. 11. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Én is szoktam néha ilyen lenni, és mi is együtt élünk a párommal.

Szó sincs arról, hogy nem szeret!!!! Én akkor vagyok ilyen, ha hiányzik a párom. Nem a sexre gondolok, hanem arra hogy megöleljen, megcsókoljon, TV-t nézzünk, beszélgessünk, csak úgy kettesben legyünk. Én 1 műszakban dolgozom, ő 3 műszakos, így van olyan, hogy szinte nem is találkozunk. És olyankor - bár tudom hogy nem kéne - még az is rosszul esik, amin máskor csak nevetek.

Gyegyergesd kicsit a barátnődet, jól fog neki esni!! Csináljátok azt amit ő szeret, pihenjetek, beszélgessetek, stb.

2011. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de minden nap reggeltől estig együtt vagyunk,én balesetes voltam annó azért nem dolgozok még neki meg még nem akadt munka,szóval nem hanyagolom el
2011. okt. 11. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a stressz, amiért nincs munkátok, miből éltek?
2011. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 napietus ***** válasza:

volt hisztis pasim nekem is, dobtam. neked is ezt javaslom.


mondjuk az sem egészséges, hogy otthon vagytok egész nap összezárva. menjen el valahova dolgozni, ha árufeltöltőnek, akkor annak, márcsak a mentális egészsége érdekében is.

2011. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!