Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben? Valaki megérti ezt?

Figyelt kérdés
Elveszítettem édesanyám és a párom nem állt mellettem,gond volt a sexuális életünkkel és nem is foglalkozott velem.Én mindent megadtam neki az ágyban és akkor sem szóltam,ha a barátaival bulizott hetente.Engem soaseem dicsért,más lányokat viszont igen,aztán akármit tehettem az ágyban nem kellett neki,próbáltam vele megbeszélne hiába,már nem éreztem magam nőnek és egyszer csak megtörtént valaki mással.Kivirultam és jól éreztem magam,nem a sex volt jó,hanem az,hogy nő voltam és bókoltak.Persze most tökéletesebb a tökéletesnél vele az élet és lelkiismeretfurdalásom van.De mi van,ha nem tartanánk ott,ahol most,ha nem igy cselekszem.Tnultam belőle és inkább kivárom a dolgookat legközelebb.
2011. szept. 8. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Én megértem. Bár meglepő ez a fordulat hogy rendbejöttek a dolgok...


Csak talán kicsit túl szexközpontú a gondolkodásod. Vagy a párodé...

2011. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem egészen értem...most megcsaltad a pasidat vagy elhagytad másért?
2011. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy sok volt a gond/baj/probléma DE azt gondolod, hogy attól javult meg a pároddal a kapcsolatod, hogy félreléptél? Gondold csak meg. Ha ismét némileg eltávolodnátok egymástól, akkor is ezt fogod tenni? És így tovább...
2011. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik ez a másik férfi adott nekem valami, önbizalmat, stb, ami a barátod szerint hiányzott belőled.

Ennek ellenére beszéld meg vele a dolgot, mert azok alapján, amiket írtál, eléggé bunkón viselkedett veled, és én ezt nem hagynám. Pláne, hogy még akkor sem volt melletted, amikor igazán szükséged lett volna valakire.

Az is lehet, hogy neki is lelki gondjai voltak épp akkor, de mivel te elvesztetted az édesanyádat, nem akart még a saját gondjával terhelni. Ebből aztán meg kialakult az, hogy mindketten egyedül maradtatok a gondjaitokkal, és emiatt romlott meg a kapcsolat.

Én teljesen megértem, amit tettél.

De azt javaslom, hogy beszéljétek meg, hogy mitől távolodtatok el egymástól.

Kicsit gonosz dolog, de azt javaslom, ha meg tudjátok értelmesen beszélni a dolgot, és a kapcsolat ezután működni fog, én nem említeném neki azt a másik férfit...


22N

2011. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazd volt utolsó,de ez nem volt olyan könnyű,nem tudtam csak úgy elhagyni,mégha voltak is gondok....Az is benne volt,hogy akkor költöztünk össze és feszültebbek voltunk,gondolom idő kellett neki mire felfogja tényleg el akar köteleződni mellettem.Megcsaltam,nem hagytam el.És igen megjavultak a dolgok,mert miután megcsaltam el akartam hagyni és ő elkezdett küzdeni,mert rájött nem a levegőbe beszélek és jobbnál jobbak lettek a dolgok.És mostmár soha nem fogunk eltávolodni egymástól,mint akkor.
2011. szept. 8. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
az h ö nem tartott nönek,nem bokolt,az azt jelenti h kb nem érdekelted...de az h te megcsaltad,ha jól értelmeztem,az nem jó szerintem..mért nem kerestél mást..de a te életed..további szép napot..:)
2011. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:35

Köszönöm szépen.Teljesen igazad van,pontosan igy történtek a dolgok és ez a megcsalás valami volt amiitől meg tudtam neki bocsájtani mindent és el tudtam engedni a régi bántódásokat.Az is benne volt,hogy én küzdöttem és mindent megtettem neki közben ő meg örlődött hogy tényleg el akarja e kötelezni magát mellettem.Teljesen megbeszéltünk mindent és mostmár a lehető legjobb minden.Nem emlitem a másik fiút,elrontanék vele mindent és össze is házasodunk nemsoká.Viszont nem tudnék hozzámenni,ha én nem csináltam vvolna semmi rosszat.Ő annyiszor bántott és zokogtam éjszakánként,tudom,hogy megbánta és visszacsinálná,ahogy én is.Ha nem teszek semmi rosszat nem tudtam volna lenyelni neki sok mindent,de igy esélyünk van boldoggá tenni egymást egy tökéletes kapcsolatba.

2011. szept. 8. 13:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem kerestem mást,mert őt szeretem basszus,csak elkeseredésembe hogy érezzem kellek valakinek hülyeséget csináltam,de megbántam és ő se volt szent,de lecsillapodtak a dolgok és most tökéletes minden és szorosabb a kapcsolat mint valaha
2011. szept. 8. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:

"Valaki megérti ezt?"

Nem ertem meg.


"Nem emlitem a másik fiút,elrontanék vele mindent és össze is házasodunk nemsoká."

Igazan eros alapokra helyezed a hazassagod.

2011. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olyan itélkezzen aki soha nem csinált még semmi rosszat.
2011. szept. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!