Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mi lehetne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Az exbarátom megkeresett, hogy kezdjük újból. Épp mikor már kezdtem volna elfelejteni és kész voltam rá hogy új fiúkkal is ismerkedjek. Főleg h képbe jött egy srác aki nagyon szimpatikus meg helyes is és állítólag én sem vagyok közömbös a számára. Az exemnek azt mondtam hogy már nem nagyon tudom elképzelni hogy olyan legyen, mint régen stb. Egyértelmű választ nem adtam neki, de azóta tökre úgy viselkedünk, mintha járnánk. Pedig én most tényleg ott tartok hogy másokkal is szeretnék ismerkedni, de igazából közbe vele is szeretnék lenni. Én még sosem voltam ilyen helyzetben... valaki tud valami tanácsot adni?
2011. okt. 8. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

velem ugyan ez történt 1 éve, én visszafogadtam azóta sokkal jobb

de a te helyzetedben pont azt javasolnám hogy ismerkedj másokkal, mert ha most visszamész hozzá akkor lehet megbánod

bár nem tudom

:S

2011. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő a szünet alatta úgymond "kiélte magát" (volt más lányokkal) gondolom innen jött rá hogy mégis én kellek neki. De nekem nem volt ilyenbe részem, mivel nem tudtam volna másra ránézni se... pedig lehet nekem is ezt kellett vna:S
2011. okt. 8. 15:29
 3/4 anonim válasza:
Sztem mondd meg neki hogy hadd ismerkedj pl feküdj le azzal a fiúval és ha azt mondja nem akkor meg mond meg neki ,hogy én mért fogadnálak vissza téged?Ha kellesz neki megengedi :)
2012. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azóta mi történt? első válaszadó vagyok, de mi újra szétmentünk, szóval én többet aztán biztos nem melegítek újra egy kihűlt kapcsolatot...
2012. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!