Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek meg/bámulnak a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg/bámulnak a fiúk?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és azt mondják, hogy nagyon szép arcom van, csak egy kicsit duci vagyok. A fiúk lehetséges, hogy az arcom miatt néznek meg, és nem a testem miatt? Mert észre szoktam venni, hogy pl bámul egy fiú (bámul, és nem bambul) ha ránézek, akkor elkapja a fejét, majd újra elkezd nézni.. Mert ha rondának tartana, akkor látnám az arcán az undort meg akkor egyáltalán nem is nézne rám, max 1x?? Előre is köszönöm a válaszokat!

(Képet nem küldök, még mielőtt valaki írná!)


2011. okt. 11. 22:57
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
47%
Undort? Jó emberekkel találkozhattál, ha kiült az arcukra az undor :D
2011. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Azt írta,hogy nem látta az arcán az undort,de mindegy...

Foggyál kicsit,aztán bomba bige leszel!!

2011. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Tudom, hogy azt írta, csak feltételeztem, hogy akkor már biztos tapasztalt ilyet, ha ettől fél. De sejtem, hogy nem, csak ez ilyen tinédzseres rettegés...
2011. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert nem tudják eldönteni hogy ember vagy vagy egy elhízott sertés.
2011. okt. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Ne foglalkozz az előző barommal!!

Valószínűleg azért bámulnak mert gyönyörű vagy,az,hogy van rajtad némi plusz súly..azt le lehet adni és akkor bombázó is leszel.

Mivel 15 éves vagy te ne fogyózz mert még fejlődő,nőiesedő szervezet vagy:)SPORTOLJ!

2011. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beatrix17 ***** válasza:
100%
Majd megszokod!A férfiak márcsak ilyenek!Ha csúnya lennél,biztos nem nézegetnének!
2011. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 süni1 ***** válasza:
100%
Miért kell hülyeségeket írni normális kérdésekhez? Öket mind tiltani kellene! Neis foglalkozz ezekel! Am tuti azért bámulnak mert szépvagy!énis azt tenném ha látnálak :D
2011. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg különleges arcod van. Küldesz róla egy képet? :)
2011. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy képet és annak tükrében megírom neked, hogy valóban annyira szép arcod van-e vagy egészen más okból bámulnak meg.
2011. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos kis dögös vagy azért csorgatja a nyálát a pali.
2011. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!