Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek ilyen feltűnően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek ilyen feltűnően, ha nem hiszem, hogy tetszem nekik?

Figyelt kérdés
Először is bocsi, tudom, hogy ezer "Miért néznek meg az utcán?" kérdés volt már, de ilyet nem találtam. Szóval nem öltözködöm valami divatosan, rocker vagyok, igaz, hogy az igényesebb fajtából, de azért látszik rajtam. Szinte mindig tiszta feketében vagyok, most, hogy hideg van acélbetétes bakancsot hordok, és eleve elég "sötéten" nézek ki. És mégis sok teljesen más stílusú fiú néz meg, party-arcok, vagy farmer-pólós srácok, akiknek nem hinném, hogy nagyon bejön ez a stílus. De akkor miért bámulnak feltűnően, a szemembe nézve, sokszor egy egész csapat? Ilyenkor soha nem tudom, hogy most teszem nekik, vagy pont hogy szörnyülködnek. Kiröhögni meg beszólogatni viszont nem szoktak. Szóval nem tudom mi van. Egyébként elég csinos vagyok, jó az alakom, és szép az arcom(nem vagyok ego, de álszerény sem akarok lenni). Szerintetek magukban röhögnek rajtam, vagy tetszem nekik? 15l
2011. okt. 10. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint az ilyen halálmadarak sokkal szimpatikusabbak mint a plázapics@k. Attól még hogy te nemhiszed, tetszhetsz sokmindenkinek..:) Sok csaj el sem hiszi hányan elfogadnák..:P

Ja és engem is megnéz sok lány a magam terepnaci, bőrkabát fekete póló kombómban :D (Igen.. én is..:P)


F/16

2011. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*műbőr, de látszatra lényegtelen.:D
2011. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát én nem látok bele a fejükbe. :D
2011. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kérdező milyen zenéket szeretsz?:P
2011. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát remélem tényleg nem kiröhögnek. Mondjuk annyira nem érdekel, csak azért mikor megyek el egy csomó tini mellett és az arcomba bámulnak, jó lenne tudni,hogy kedves fejet vágjak -e, vagy vegyem elő a tömegpusztító ábrázatomat.
2011. okt. 10. 14:46
 6/21 A kérdező kommentje:
Elég vegyes: punk, death metal, rock and roll, glam metal, black metl, goth metal
2011. okt. 10. 14:47
 7/21 A kérdező kommentje:
És te?
2011. okt. 10. 14:47
 8/21 anonim ***** válasza:

Inkább zenekarokban tudnám kifelyezni.:D

Bullet, Blink182, GreenDay, HIM, Iron Maiden, Metallica, Rammstein, Rise Against :P Szóval szintén vegyes.:D

Magyarból ami tetszik az a Road, Depi, Alvin, EDDA, P.Mobil


Szal szintén igen vegyes.:D Ne aggódj a fémesek intelligensebbek ;):D

2011. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Iron Maiden-t, Metallicát, Rammstein-t, Road-ot bírom, meg a régi Green Day-t is. Depresszió az egyik kedvenc. Aggódni nem aggódom, csak már évek óta ez megy, gondoltam megkérdezem már, hogy ki mit gondol:D Válaszok jöhetnek még.
2011. okt. 10. 15:00
 10/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen 60-70es évek zenéje inkább apám miatt ragadt rám..:D


Ja amúgymeg, hogy ne legyen off: Ha valaki nagyon néz nyugodt lélekkel szólj neki oda hogy mivan.. Ha meg beugat még meg is rugdoshatod, acélbetkós előny.:D

2011. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!