Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret Visszajön hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret Visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdezek előbb is kik az én helyzetem élik át! 7-hónapos terhesen itt hagyott a párom ma lennénk 9 hónapja együtt!Ő májusban elkezdett kavarni a volt asszonyával van egy kislány is ki nem az övé! Azt mondta se velem sem nélkülem nem tud élni, de így van az előzővel is! Voltak gondok de nem a kapcsolatunkkal hanem a család beleszólt a dolgokba! Szereti azt a kislányt pedig nem az övé! Most fiunk lesz kit nagyon várt!
2011. okt. 12. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, ha szeret visszamegy Hozzád, hozzátok. Nevet együtt választottatok?
2011. okt. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 napietus ***** válasza:
100%

hát nézd...szerencsére nem vagyok a helyzetedben, de szerintem annak örülj, ha megszabadulsz ettől a döntésképtelen, felelőtlen embertől, aki teljesen alkalmatlan arra, hogy családapa legyen, hogy egy kisfiúnak apa-képet, követendő példát mutasson.


ha jól értem, két hónapja voltatok együtt, mikor terhes lettél, ez felelőtlenség volt, de ezt nyilván már te is tudod. igyekezz a kisfiadnak minden tőled telhetőt megadni, ezt a barmot meg felejtsd el!


29/N

2011. okt. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát a nevén vitatkoztunk én az ő nevét szeretném Tamás!

De ő nem akarja mert nem tetszik neki a saját neve!

2011. okt. 12. 00:20
 4/16 anonim ***** válasza:

szerintem keressetek olyan nevet, ami mindkettőtöknek tetszik.:))

Lehetne az első olyan, ami mindkettőtöknek tetszik,

a második meg Tamás.

Ne törődj az előző jellemzésével, nem lehet 10 sorból megismerni egy embert. Ha szeret, visszamegy és aranyos kis család lesztek! Biztos nagyon fogja szeretni a fiát. És az a legfontosabb.

2011. okt. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 napietus ***** válasza:
95%

" nem lehet 10 sorból megismerni egy embert" először is nem egészen 5, számolni nem árt mentanulni, hasznos.


amúgy igaz, megismerni valóban nem lehet, de a leírt viselkedés ne mondd már, hogy egy komoly, felelősségteljes férfira utal (tehát az, hogy csalja a terhes barátnőjét az exével, akit aztán ott is hagy, de ugyanezt játszotta el ex-asszonypajtással is...így viselkedik egy FÉRFI?)...nem is érdemli meg sem a nevelt, sem a vér szerinti gyerekét.

2011. okt. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem érdekel. A kérdező szereti őt, és hamarosan szülni fog. Arra kell figyelnie,anya lesz, nevet kell választania. Minden megváltozik, ő is az apa is.

A kérdés arról szólt: visszajön-e?

szerintem, igen, Kérdező, ha szeret visszamegy.

2011. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:
92%
lehet, hogy visszamegy, de a kérdező akkor jár jól, ha nem megy vissza.
2011. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 napietus ***** válasza:
94%
tehát ha vissza is akarna menni, nem szabad visszafogadnia, ha nem akarja egy életre boldogtalanná tenni saját magát és születendő gyerekét is egy ilyen megbízhatatlan, felelőtlen fráter mellett. anyaként ezt szem előtt kell tartania.
2011. okt. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy ilyen-olyan fráter, hiszen nem ismerjük


a kérdező szereti...napietus ismered ezt a fogalmat?? - és meg is fognak mind a ketten változni. Egy gyerek születésekor még két ember születik (újjá) egy anya és egy apa..

2011. okt. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 napietus ***** válasza:
100%
sok embert ismerek. aki ilyenre képes, az nem változik meg az apaságtól (főleg, hogy nála még hormonális változások sincsenek, mint az anyában). legfeljebb ideig-óráig. szereti, oké, elhiszem, de elég baj ez neki...vagy ha a kérdező a testvéred lenne, te szeretnéd, ha olyannal élné le az életét, aki ezt művelte vele? egy terhes nőt megcsalni és elhagyni a legundorítóbb dolgok egyike. az ilyen viselkedés ALAPVETŐ jellemhibára utal, amin nem változtat egy gyerek születése.
2011. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!