Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi képes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi képes lenne megcsalni a barátnőjét, akkor szeretheti és vonzódhat még hozzá egyáltalán?

Figyelt kérdés
Féléves a kapcsolat.
2009. dec. 4. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem már egyáltalán nem vonzódik hozzád. Próbálj meg vele jó viszonnyal elválni, mielőtt még elmérgesedik.
2009. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Már nincs vonzalma irántad. Jobb elválni szépen és csendesen.
2009. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha az egyik megcsalja a másikat, akkor abból a kapcsolatból hiányzik valami. Nem feltétlenül szexuális értelemben. Éppen ezért szeretheti.

De (ez az én véleményem) megcsalás ellenére is lehet igazi komoly kapcsolat. Azt a másikat is le lehet zárni.

Bár fél év után...

2009. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Saját tapasztalat,sajnos.Bár,nálunk több év volt a hátunk mögött,nem pár hónap,mikor megtörtént.Ha meg tudod bocsájtani neki,lépj túl,ha nem,akkor keress egy nyugisabb társat magadnak!
2009. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig ameddig az ember szerelmes vak.Felőlem levetkőzhetne anyaszült meztelenre akármilyen szuperbombázó csaj, biztos nem feküdnék le vele.Jó a fantáziám biztos beindulna, viszont tudnám hogy a párom vár, szeret engem, és milyen fájdalmat okoznék neki ezzel!Szeretem így semmi pénzért nem csalnám meg.
2009. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!