Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kimondta: szeretlek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kimondta: szeretlek. Ilyen hamar lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy szeretetből, vagy szerelemből szeret, aki ezt mondja??? Mert a kapcsolatunk elején vagyunk még nagyon,(1hónap) és fura, hogy már szerelmes.... Minden érintéséből ezt érzem, és a szemében is látom a szerelmet, csak nehéz elhinni, mert az elején elmondta, hogy nagyon nehezen lesz szerelmes, és legtöbbször "nincsenek érzései", mintha egy lelketlen robot lenne... 2 napja mondtam valami hülyeséget, amin röhögtünk, és ő így válaszolt : Én így szeretlek.

Akkor tényleg szerelmes belém???


2011. okt. 12. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hallottál arról hogy: szerelem első látásra?

És jéé létezik. Egyébként meg ha egy hónapja együtt vagytok, akkor miért olyan fura hogy szeret? Ha nem szeretne nem jött volna össze veled.

NEM a pasik hülyék, a csajok logikátlanok!

2011. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
igen lehet, mi 4 év alatt egyszer se mondtuk, mert ez magától értetődik 20L22F
2011. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na ja, minek jöttetek össze szerelem nélkül? Csak ilyenkor tehetők fel ilyen fura kérdések, mint a tiéd. Há' nem az a normális, hogy jársz valakivel és szereted?
2011. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem...

Én nem tudnám elképzelni, hogy egy olyan fiúval legyek együtt, akit nem szeretek. Mert más dolog, ha tetszik nekem... attól még nem feltétlen tudnék járni vele. Én ha összejövök vele, lehet, nem mondom rögtön, de szeretem az elejétől fogva, különben nem jövök össze vele. Magától értetődik szerintem.

2011. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Régebb óta ismer akkor könnyen lehetséges.
2011. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!