Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az adott közösségen belüli párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban aki nagyon szimpatikus, és talán a jelekből ítélve ő sem közömbös irántam de,nem tudom hogy merjek-e belevágni úgy egy kapcsolatba hogy közben osztálytársak vagyunk.

Mert felmerül a kérdés ha esetleg rosszul alakulnak a dolgok vagy esetlegesen csúnya szakítás a dolog vége,akkor meg mi lesz??? akkor nézhetjük egymást nap mint nap még legalább egy évig és ez kissé kellemetlen lenne.


Nektek mi a véleményetek?

tényleg igaz az hogy: "házi nyúlra nem lövünk"


22/F


2011. okt. 12. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen osztályra gondolsz, de gondolom 22 évesen már nem gimibe meg általánosba jársz. Egyetemi vagy főiskolai csoporttárs vagy mi? Ott ez már nem gáz, szal nyugodtan. Így felnőtten azért más.
2011. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igazából gimnázium, csak most végzem a második szakmám.

De pont olyan a csoport hogy nem nagyon vannak 20 alattiak.

2011. okt. 12. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk! (Csak ha támad.)
2011. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!