Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék neki? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék neki? Ti mit vettetek?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze egy sráccal... ^^

Nem sok ideje járunk,de eddig nagyon jó minden,és nagyon szeretem. És lassan itt a karácsony... (Tudom hogy nem holnap lesz :D ..)

és nemtudom mit vegyek neki :O valami olyasmit akarok,amiről mindig eszébe fogok jutni. Viszont nincs sok pénzem rá,és neki olyan a vallása,hogy nem ünnepli a karácsonyt. De,mindenképp szeretnék venni neki valamit.

Lehet ő is fog,de nem valószinű,mer nem ünnepli. De nem is érdekel ha nem vesz,én szeretném meglepni. ( csak azér mondom h lehet hogy vesz,mert ő pénzügyileg sokkal jobban elvan engedve, mint én... és nem akarok leégni olcsó szar ajándékokkal. :( ) És nem kisfiú már.. szóval plüssel se szeretnék foglalkozni :D Egy plüsst se láttam még a lakásában :O ( 22-éves )

Lányok,ti mit vettetek karácsonyra a párotoknak??

17/L


2011. okt. 12. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol van még a karácsony??? Ráérsz még ezen agyalni.
2011. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Há Hun' van még karácsony"

-Bendegúz

2011. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél neki Ultra 2000 vibrátor-szopóautomatát
2011. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
karácsony reggelén kopogtass be hozzá egy forró kávéval a kezedben és vidd el sétálni a hóesésbe, építsetek hóembert, főzz neki ebédet, csináltass valami névreszólót (pl. karperec)
2011. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem is lesztek már akk együtt
2011. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:

mivel még nem túl régóta vagytok együtt, nem vár tőled nyilván túl személyes ajándékot. egy monogramos szép toll, vagy névjegykártya-tartó, esetleg nyakkendőtű tökéletesen megfelel.


amúgy magánvéleményem, de ha nem tartja, inkább ne vegyél neki semmit, ne hozd ezzel zavarba.

2011. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy közös kép rólatok bekeretezve vagy ezüstkarkötő
2011. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

van pár köcsög válaszoló. :D (Y)

nagyon jó irányba halad a kapcsolatunk,így valószinű ( remélem...) még együtt leszünk karácsonykor.

A többi válaszolónak köszönöm a válaszát,sokat segítettetek.. ^^ Én is egy ezüstkarkötőre gondoltam,bár van neki vagy 2-ő,és mindegyiket hordja. szerintem az enyémet már nem hordaná.:/ :D

Meg becsöngetni se csengethetek be hozzá karácsony "reggelén" mert hogy én ilyenkor bevagyok zárva a házba,hogy a családommal legyek. = mert nem sokat vagyunk együtt sajnos. :/ arra gondoltam,hogy ha összeköltözünk újra a családdal, kb ( 1hónapon belül...)

akkor átviszem bemutatni,és karácsonykor is elhivom hozzánk vacsorázni. Mondjuk nálunk ez alapból szokás is,bár... nem tudom hogy fog hozzá állni,ha nem tartja a karácsonyt. :/

arra gondoltam,hogy veszek neki ajándékot,nálunk vacsizik,utána meg átmegyek hozzá,és ott alszom nála.

Szerintetek?

Köszönömm!

2011. okt. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!