Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék/csinálhatnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék/csinálhatnék a páromnak 1 év alkalmából?

Figyelt kérdés

Én 16/L - Ő 17/F

Pénteken leszünk 1 évesek és fogalmam sincs mit vehetnék neki.

Szinte megvan mindene és már nagyon sok mindent kapott tőlem,igy fogalmam sincs mit vehetnék neki.

Olyat szeretnék ami maradandó és ne olyan ami elfogy.=)

Minnél Több Ötletet..=) Köszönööm..=)


2011. okt. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ess teherbe.
2011. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát öm..megtörtént már?... tudod... mert ha igen akkor 1 speccet kaphatna..;) de amúgy van olyan nyaklánc ami 2 db-ból áll és ha összerakjátok 1 szív lesz belőle..nekünk is olyan van...mindig hordom... nekem sokat jelent(:
2011. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha van valami hobbija akkor ahhoz valami kis apróság, vagy akármi... Szerintem te ismered jobban a barátod...
2011. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy pozitív terhességi teszt.
2011. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért is kell ajándékot venni évfordulóra?Sosem értettem ezt...mi a barátommal elmentünk kettesben vacsorázni,majd sétáltunk a kivilágított utcán és felidéztük az elmúlt egy évet...és nagyon jó volt...nem is vártam el,hogy vegyen nekem valamit és ő sem tőlem...nekem ennek az estének az emléke többet ér bármilyen ajándéknál
2011. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!