Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a sráccal? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Megpróbálom vázolni a helyzetet, hátha valaki volt már ilyen helyzetben:


Ismerek egy lányt, aki interneten megismert egy fiút. Msn-en keresztül dúlt a love, naponta hívogatták egymást, sms-eztek, beszélgettek, skypeoltak, kameráztak, minden, ami segít tartani a kapcsolatot. A fiú elég messze lakik innen, kb. 200 km. Ez ment egy hónapig, majd a srác lejött, hogy találkozzon Vele. Barátnőm persze tali előtt fodrász, miegymás. Eddig egyszerű, most jön a bonyolultabb része...


A srác leutazott hétvégére, azonban barátnőmnek nem tetszett. Persze, ezt nem mondta el konkrétan, másnap arra hivatkozott, hogy fontos dolga akadt, amit mindenképp el kell intéznie, és nem ér rá. Otthagyta a gyereket egy teljesen vadidegen városban, hogy úgy talál haza, ahogy akar. Msnen leírta a gyereknek, hogy maradjanak barátok, de a gyerek ebbe nem akart beletörődni, mert barátnőm tetszett neki.


Nyáron, július közepén barátnőm összejött egy fiúval, de ezt a gyereknek nem mondta meg, még mindig húzta a fejét. Csak annyit mondott, hogy van egy pasi, akinek tetszik, és gondolom, tetszett neki, hogy a pasi, akit kikosarazott, féltékeny. Végül kiderült, hogy összejött a sráccal, a másik gyerek pedig utána már nem hajtott barátnőmért, de naponta beszélgettek.


Másfél év után a pasi elköltözött külföldre, és szakított barátnőmmel. Időközben a távoli gyerek itt kapott munkát, szóval leköltözött, barátnőm pedig egyből elkezdte a célozgatásokat, hogy érez iránta valamit, csak az akkori pasija miatt nem akarta mondani, meg most, hogy többet találkoznak, kialakulhat majd valami, és eddig csak a távolság miatt nem mert összejönni Vele... A srác ezt elhiszi, újra reménykedik, de barátnőm közben meg a volt barátja után epekedik, de akkor miért fűzi a másikat? Tudom, és barátnőm is tudja, hogy nem lesz köztük semmi, de akkor miért kell ezt újra lejátszani? A gyereknek ezt konkrétan elmondtam már, de annyira reménykedik, hogy mindig hivatkozik valamire, ami miatt neki lehet esélye, de ez reménytelen... Barátnőm pedig újra el fogja játszani ezt vele. Miért csinálja? Tudhatná, hogy ezzel a másik félt nagyon meg fogja bántani, egyszer már meg is tette...


2011. okt. 13. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:

a barátnőd egy önző buta ember, aki nem akar egyedül maradni, és ezért még -abszolút önös érdekből- képes egy szerencsétlen palit érzelmileg húzni, akivel elmondásod szerint tudja h úgyse működne, de őkegye kis személyének az érdekében még csavar párat a fiún.

Nincs értelme annak amit művel. Neked ez szimpatikus magatartásforma?

2011. okt. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem, de barátnőmmel emiatt nem fogok összeveszni. Próbálom kerek-perec megmondani a gyereknek, de én se tudok rájönni, miért csinálja ezt. Emiatt párszor már összevitatkoztunk, mert nem tetszik a dolog. HA szimpatikus lenne, nem panaszkodnék...
2011. okt. 13. 07:37
 3/5 anonim ***** válasza:
én megkérdőjelezném a ti barátságotokat is.lehet téged is csak ugyan úgy kihasznál mint a férfiakat. szerintem a barátnőd azért csinálja mert élvezi ha udvarolnak neki csak labilis nem tudja melyik lenne a jobb de igazából mind a kettő is rendbe lenne nála.tedd fel neki a kérdést hogy ellenkező estben ha ő vele akár melyik pasi is ezt tette volna mit érezne vajon jól esne neki vagy átverve megalázva érezné magát?a másik pedig hogy nem őszinte képtelen bárkivel is őszintén beszélni .ha tudna akkor megtudta volna mondani a másiknak mikor elment hozzá egy idegen városba attól még eltölthettek volna egy szép kellemes pár órát .de csakis a külsőre megy hogy belül milyen az mellékes neki.érzéketlen egy nőszemély.
2011. okt. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Számomra ott fura, hogy kameráztak. Gondolom, fénykép csere is volt, mert ilyenkor ez szinte alap. Ezért nem értem, hogy a csaj miért nem tudta eldönteni, hogy tetszik vagy nem. Eleve miért kellett 200 km-ert leutaztatni vele.


Sajnos, nem a csaj a buta, hanem a pasi, akit ennyire lehet az orránál fogva vezetni. Én már az első találkozás alkalmával, amikor otthagy, akkor lekevertem volna neki kettőt, és egy életre megtanulja, hogy nem szórakozik az emberekkel. Barátnőnek lehet nevezni az ilyen hulladékot? Sorry!


A csaj egy beképzelt ... , a srác meg nem lehet egy nagy szépség, és ezért kapaszkodik a fűszálba.

2011. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már szembesítettem vele, hogy neki se esett jól, amikor a volt párja egy másik csajnak csapta a szelet, és közben vele volt, de a képébe meg letagadta a dolgot. Szinte ő is ugyanilyen helyzetben volt anno, de nem fogja fel... Vagy egyszerűen nem akar róla tudomást venni. Én is mondtam már pasinak, hogy nem tetszik, nekem is rossz volt, nem is állt utána szóba velem, de számításba vettem, hogy sokkal rosszabb lenne, ha fűzném az agyát... Ő reménykedne, és még akkor kell megmondani neki, amikor nem éli bele magát annyira... Pár napig rossz volt utána, de éltem tovább az életem... Neki sajna mondhatom:S:S:S
2011. okt. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!