Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy 1 éves évfordulónkra eljátszanám gitáron és elénekelném neki a Road- Nem kell más! című számot. Ti ilyen ajándéknak mennyire örülnétek?

Itt a szám! http://www.youtube.com/watch?v=KoGFUz4n8no


22/F


2011. okt. 13. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Én nem vagyok romantikus alkat, tehát nekem egy FÉRFI ne énekeljen, meg gitározzon. Azt sem tudnám kínomban hogy hova nézzek...

22 évesen már elvihetnéd vacsorázni a barátnődet (nem a mekibe), vagy valami randira elhívhatnád, ami kicsit extrább az eddigiektől.

Ajándék terén: nem tudom mennyi idős a barátnőd, de egy NŐnek már nem plüss állat kell, hanem ékszer. 25N

2011. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azta az előző válasz elég konkrét XD Ilyen NŐvel soha nem jönnék össze XD

Am sztem jó ötlet de én fiú vagyok szóval inkább a lányokra hallgass :D

2011. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én utálom az élőzenét szal nem jön be 20L
2011. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok romantikus,de nekem tetszene a dolog. Sajna a legtöbb csajnak a pénz meg az ékszer fontos...
2011. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom az éterem már túl megszokott. Majdnem mindenki odaviszi a barátnőjét évforduló alkalmára. Az ékszerek meg minek? Egy részt nem is állok úgy anyagilag, meg az élete során egy csomó ékszere lesz most minek költsek ilyenekre pénzt? Jó kapni fog majd, de szerintem egy lánynak nagy élmény lehet ha a barátja nem tom hány hétig készül egy dallal neki. Szerintem jobb mint egy éterem.Aztán lehet én gondolom rosszul, szal még várom a válaszokat:) Amúgy ő 18
2011. okt. 13. 12:12
 6/14 tetro ***** válasza:
én ettől a daltól elmenekülnék
2011. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a számot:) Ha nekem adnának elő ilyet szerintem első 2 sornál nem jutna tovább. De ha már így bele jöttél elénekelhetnéd neki a nem kell más című számot is:)
2011. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tetro ***** válasza:
mi is most voltunk egyévesek. és mivel épp tönkre ment a laptopja amin dolgozik, ezért kézen fekvő volt, hogy veszik neki egyet. gondolkoztam azon is, hogy énekelek, de bármikor kezdek el dalolászni, mindig átmegy a másik szobába...
2011. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én biztos sírnék a meghatottságtól. Már csak azért is, mert egyik kedvenc számom a Road-tól. :)

Boldog évfordulót! :)

19L

2011. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Örülnék, hogy készült rá, hogy kedveskedni akart, agyalt rajta, gyakorolta... mondjuk nem tetszik ez a szám, de még ezt is szívesen meghallgatnám, mert ebben az egészben úgyis a gesztus a lényeg.

(Nem kell egy valag pénzt elszórni étteremre csak mert minden ötlettelen fickó ezt teszi. Te legalább személyre szóló dolgot akarsz neki adni, egy emléket, egy érzést/benyomást és hidd el, jó úton jársz, ha nem lenyűgözni, hanem a szívét megérinteni akarod)

Talán kis körítést csinálhatnál még hozz: pár szál gyertya, behűtött bor/pezsgő, kis bonbon odakészítve - amennyi zséd van rá.


Egy 30 éves, két kicsi gyerekes + pocaklakós anya

2011. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!