Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen ajándéknak örülnétek szakítás után?

Figyelt kérdés

Egy kedves barátnőmnek kellett túlesnie rajta, 5 év után hagyta ott a fickó, a legrosszabb időszakon (bár kinek mit jelent) már túl van, de a sajgó hiányát mivel lehetne enyhíteni?

Szívesen meglepném valamivel, hogy tudja vannak akikre még mindig számíthat és egy kis örömöt vigyek az életébe.


A témát árnyalja, hogy férfiból vagyok, így egy közös délután a manikűrösnél/pedikűrösnél/kozmetikusnál és ilyesmi kiesik ugye, azt majd kapja a barátnőitől :D


25 F


2011. júl. 20. 19:22
 1/6 Zuperapuka ***** válasza:
100%
D*gd mög!
2011. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetős, filmnézős este akár otthon valamelyikőtöknél, akár moziban. Vagy valami vizes program, ha már úgy is nyár van. :)
2011. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Paintball, szerintem az tuti lenne:)
2011. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

@19:32 hsz:


Ezt én is felvetettem neki, hogy elviszem valahova, nincs mese bedobom a gyógyvízbe oldja ki belőle a feszültséget :)

Mondtam neki, hogy akár a hegyekbe is elmehetünk túrázni egy hétvégére, de a túrázásra húzta a száját. (Vagy csak lusta :P)


De nem, most épp semmihez nincs kedve :/

2011. júl. 20. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor most inkább hagyd,hagy gondolja át mit is vakar.

Még túl korán hajtassz szerintem.Nemond,hogy ezt mind kedvességből teszed!:)

Ha velem pasi ilyen figyelmes volt,akkor mindíg többet akart barátságnál.

En gem tegnap nagyon megbántott a párom és csak egy jó vásárlás dobott fel.Mond,hogy kell venned pár uj cuccot és kisérjen el:))

2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az jutott eszembe, hogy említette néha ír a naplójába. Mi lenne ha vennék neki egyet? Valami igényes, designosat, így úgymond lezárhatná a múltat és új, tiszta lappal indul neki a jövőnek? Vagy ilyet nem illik?
2011. júl. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!