Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit vegyek neki mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit vegyek neki mi lenne ha rákérdeznék?

Figyelt kérdés

tudom kicsit távol van még karácsony de már most el kezdtem gondolkozni mit vegyek neki de nem tudom :S és karácsony előtt leszünk fél éve együtt úgy hogy teljesen kivagyok hogy fogalmam nincs mit csináljak vagy vegyek barátnőmnek.

21F/ 18L


2011. okt. 13. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs távol már én is gondolkodom hogy mit veszek a családtagjaimnak.vegyél neki ékszert vagy parfümöt.vagy mi az amit szeret?
2011. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek hogy mit szeretne, de ne kérdezd meg konkrétan. A karácsony még messze van, így tuti nem jut eszébe hogy pont ezért kérdezed.. :D
2011. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudom hogy szeretne 1 márkás pulóvert vagy 1 cipőt ezeken gondolkoztam már azt is tudom hogy gyűrűt is szeretne már ezt mondta is de karácsonyra nem tudom mert nekem a gyűrű az az eljegyzés meg ezeket a dolgokat szimbolizálja lehet szülei félre is értenék .

És nem tudom hogy érezné magát ha én költenék rá 15-20 ezret ö meg csak pár ezer forintért tudna venni vagy csinálni valamit

2011. okt. 13. 13:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez szóba is került hogy nem szeretné ha túl sokat költenék rá mert ö se tudna rám annyit költeni bár én mondtam neki hogy nekem az is elég hogy szeret de szerinte ez nem így működik :D
2011. okt. 13. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor ne gyűrű legyen hanem egy szép nyaklánc, vagy karkötő :)

a parfüm is nagyon jó, csak nem tudom, eltalálod-e az ízlését.

cipőt én a barátomtól nem szeretnék mondjuk, akkor inkább egy pulcsi, vagy esetleg valami táska

2011. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nyaklánca van amit apukájától kapott mindig azt hordja tehát az kilőve karkötőt nem szereti erre már én is gondoltam óó parfüm az a baj hogy elég eltérő az ízlésünk.

De most eszembe jutott hogy lehet karóra lesz a megfelelő ajándék :) igaz van neki de tudom hogy másikat szeretne :D

2011. okt. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!