Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, felemész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, felemészt a vágyakozás egy nő iránt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok, van egy 24 éves nő munkatársam, akibe teljesen bele vagyok hülyülve, de ez mindig csak pár hétig tart, majd elmúlik, és kezdődik előlről.

Az a fura, hogy amikor nálam elmúlik ez a fellángolás, olyankor úgy érzem mintha én is bejönnék neki, úgy néz rám(ismerem már az olyan nézést). Csak ilyenkor kevésbé érdekel, tudom fura dolog ez, én se értem h miért érzek egyszer így egyszer úgy.

Gondoltam már rá, h valahogy jó lenne ezt megbeszélni vele, több oka is van amiért ezt nem merem megtenni:


1, mi van ha tévedek, és teljesen közömbös irántam, akkor nem elég, h előtte beégek elég rendesen. valószínű, hogy a többi munkatársunknak is elmeséli


2, Ő idősebb nálam 5 évvel


3, Igazábl eddig konkrétan még nem beszélgettünk, csak munka ügyben.


4, nem tartozom a magabiztos emberek közé, sajnos...


Nem tudom mit tehetnék, mert arra nem sok esélyt látok, h ezzel kapcsolatban bármikor leszólítsam, arra még kevesebbet, hogy ő tegye ezt, de kezd számomra egyre kellemetlenebb lenni ez, mert tényleg nagyon szeretem, bár nyilván nem szerelem inkább csak egy álomkép, de annál rosszabb:((.


2009. ápr. 30. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. nem olyan vészes a helyzet mint gondolnad. mi lenne ha egyszer ebédszünetben egyutt ebédelnétek? csak lazan megkérdezed tőle. nem történhet baj. aki mer, az nyer. sok sikert
2009. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 2 választásod van..

ha télleg úgy érzed h komojabbra akarod vele frdítani a kapcsit akkor ne szarakodj menny oda és beszélj vele

egyépként lehet h ö is ugyanígy van vele ..lehet h ö sem meri megmondani mert fél h beég elötted..

a másik választásod meg az h maradj a munkatársa és közben meg siránkozz érte amikor kell..

szerintem én beszélnék vele

2009. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el baratkozni vele.


1,Legy a baratja talan a legjobb:talalsz trukkot a neten

2,akkor mar el is mondhatja ki johet nala szamitasba pl:ideal stb...

3,Ha megtudtad attol nem kell neked a dolgodrol semmit elmondani,mert meg mindig lehettek igazan jo baratok nem haverok.

4,Ha nem birod idegekkel es nem mond neked semmit akkor josz a vegen te a kepbe es elmondod neki hogy ez van,vallald az erzeseid mert kesobb megbanhatod,viszont ha veszelybe kerulhet a munkahelyed akkor is meg a baratsag resznel olyan viszonyt teremts vele hogy ne martson be teged sehol es a melod is megmaradjon.


Kitartast,legy bator es ferfi!!


"Angel"

2009. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hasznosak voltak, és egyet is értek veletek, már csak bátorságot kéne venni magamon, valahogy!

Az állásomat ezzel szerencsére nem veszélyeztetném, csak ha rosszul sülne el vhogy a dolog, utánna lehet kellemetlen lenne:S

De egyszer élünk...:D

2009. máj. 1. 11:56
 5/10 anonim válasza:

Én 30 éves nő vagyok és szerintem ne állj oda elé egy tipikus "randira hívnálak" szöveggel!

Tényleg gááááz lenne ha beégnél és másnap mindenki erről pletykálna a melóhelyen.Nekem is volt pár munkahelyi kapcsolatom és soha nem úgy kezdődött hogy: "eljönnél velem vacsizni?"

1. próbáld meg meglesni az érzelmeit! pl:menj el közvetlen melette vagy állj nagyon közel hozzá.Ha Ő ettől zavarba jön és nem hátrál el vagy nem megy rögtön tovább akkor biztos hogy szimpi vagy neki és szívesen veszi a közeledésed!Sőt ha a levegő is el kezd bizseregni köztetek akkor tuti a közös szimpátia!

2. Szólogass be Neki.Mindig tegyél valami kedves megjegyzést rá vagy a dolgaira.A nők imádják ha dicséretet meg a bókokat.Persze ne olyat dolgokat hogy (de jó a hajad,vagy: csini a táskád)nyálasnak gondoljon. pl.ilyet:Mondjuk ha el haladtok egymás melett jegyezd meg nem túl hangosan, "hmm, de jó illata van valakinek" Ha Ő is akar tőled valamit válaszolni fog vagy nagyon mosolyogni és akkor már kialakul a többi.

A korkülömbség nem nagy!

Amúgy nincs pasija?Lehet hogy tetszel neki és lépett is volna már feléd csak egy kapcsolat visszatartja.

2009. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
boccs a helyesírási hibákért.siettem.
2009. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nincs pasija, ha jól tudom már elég régóta, de az utolsó kapcsolata elég komoly volt, együtt is laktak...

Igazából ezeket a jeleket már figyeltem amiket írtál, és én úgy érzem, h bejövök neki,! bár ez se mindig így van, mert van olyan nap amikor rám se néz!


de igazából azt se tudom mikor lenne alkalmam beszélni vele, mert a dohányzóba, meg az ebédlőbe jár csak ki ahpl lehetnn, de ott mindig nagyobb társasággal, nekem meg úgy nem nagyon megy... könnyen zavarba jövök, ha olyan sokan hallják h próbálkozok :$

2009. máj. 1. 15:47
 8/10 anonim ***** válasza:
En az egyik tanarommal vagyok hasonlo helyzetben, es nem merek semmit mozdulni, meg beszelni se merek vele, mert felek, hogy total elpirulnek. De attol is felek, ha nem teszek semmit orokre banni fogom, ugyhogy szerintem cselekedj, mert a mi lett volna ha erzesnel nincs rosszabb. Es azt hiszem en is megfogadoma sajat tanacsom.
2009. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

HAJRÁ!!!!!!!!!

:)

2009. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ez volt az első kérdésem it , érdekes:)

Azóta annyi történt hogy megszűnt munkahely, még 2009-ben, azóta nem láttam, de pár hete felvettem vele a kapcsolatot, elmeséltem neki, hogy akkor hogy láttam a dolgokat vele kapcsolatban, igazából nem erősítette meg, de le se tagadta hogy tetszettem vna neki, ne mtudom euz mint jelent, nem akrtam belőle kierőszakolni semmit.

Viszont most van barátja.

2015. márc. 12. 10:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!