Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy kapcsolatot rendbehozni? már abban sem vagyunk biztosak hogy szeretjük e egymást. rengeteget dolgozik a férjem, emiatt nagyon keveset találkozunk és rettentően eltávolodtunk egymástól.

Figyelt kérdés
tanácsokat kérnék amivel egy kapcsolatot fel lehet állítani a padlóról...
2011. márc. 31. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

"már abban sem vagyunk biztosak hogy szeretjük e egymást. "


Ha ez a dolog felmerül,már eleve az se biztos,hogy erőltetni kéne az egész kapcsolatot... :S ha nem vagytok biztosak az érzelmeitekben,akkor semmi értelme.

Egyébként meg áldozatokat kell hozni,mind a kettőtöknek. Időt kell szakítani arra,hogy együtt legyetek,beszéljetek...a sok munka csak egy rohadt nagy kifogás: ha valaki fontos,akkor igenis odamegyek munka után,átölelem,még ha csak 10 percre,akkor is. Pláne ha a férjed... ezt mind a kettőtöknek nagyon alaposan át kell gondolni,mert így felesleges tanácsot adni,ha az alap elhatározás nincs meg bennetek,és még az is felmerült,hogy már nem szeretitek egymást.

2011. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elhatározzátok, hogy szakítatok időt egymásra és ezt be is tartjátok.


Ha erre azt mondanád, hogy nem megy, nincs idő, munka stb., akkor akár mehettek is a bíróságra. Ez nem idő, hanem AKARAT kérdése, minden más kifogás.

Lehet a munkát választani, de akkor ismerjétek be, hogy a munka és a pénz fontosabb, mint a kapcsolat. (Van már munka kevesebb pénzért...)

2011. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónál a pont!!! akarat nélkül cseszhetitek. el kell dönteni, mérlegelni kell,mi a fontosabb az életetekben. egyetlen munka sem mehet a szerelem,pláne nem egy házasság rovására,ott már rég nagyon nagy baj van,ha a munkára ráfogjátok,hogy eltávolodtatok egymástól! az én párom is van,hogy 10-11-re ér haza, mégis ha tudom,megvárom,hogy legalább átöleljem,megcsókoljam,megkérdezzem,milyen napja volt... mi is rengeteget melózunk,én még egyetemre is járok mellette,mégis működünk,nagyon jól,szerelmesen.
2011. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Időhiányra ne hivatkozzatok, akármennyit dolgoztok is. Keressetek meg egy párkapcsolati segítőt, ha valóban együtt akartok maradni. Ha ezt is háritja a férjed, vagy te, nem sok értelme van az erőlködésnek.
2011. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez csak rajtad meg a férjeden múlik. De ha már az érzelmeitekben is kételkedtek akkor attól már nincs messze a válás. Egy ember tud időt szakítani arra akit/amit szeret.

Ha a férjed ezt nem csinálja akkor elég nagy a baj, és valószínű van valakije. Az is eszembe jutott, hogy talán így akar megkímélni téged a hatalmas fájdalomtól amit éreznél, ha tényleg benyújtaná a válópert. Szerintem a dolog már veszve van, de ha mégsem akkor irány egy terapeuta.

2011. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni

Ugyanilyen kapcsolatban élek, és időnként fel kell hívnom a párom figyelmét magamra ill, hogy a munkán kívül vagyok én és a gyerekek is. Sajnos nekem most nincs munkám, és irigy vagyok a páromra, mert van hová mennie itthonról, van kihez szólnia egész nap, ráadásul ő keres nekem nincs fizetésem. Szörnyű az egész. Szerintem meg van nálatok is a szeretet, csak elő kell bányászni.

2011. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fontos a munkahely, fontos a pénz, mert kell a megélhetéshez, de fontos a tartalmasan együtt töltött idő is. Szervezzetek közös estéket, hétvégéket.
2014. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!