Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg? Egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? Egyáltalán van esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki nagyon bejön, de szinte az összes lánnyal beszél, csak velem nem! Annyira féltékeny vagyok, meg szomorú, hogy amikor meglátom, hogy egy másik lánnyal beszél legszívesebben sírva fakadnék. Nem nagyon van közös témánk, nem tudom, hogy mivel kezdjek nála, mivel fejezzem ki finoman, hogy érdekel. Egyáltalán érdemes lenne megpróbálnom...? :( Előre is köszi
2011. okt. 13. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
hű de ismerős a helyzet :D hát... én megpróbálkoztam a kiszemeltnél, 2x elutasított, aztán kezdtem feladni az egészet.... 5 hónap után ő keresett engem, most találkozgatunk, elvagyunk... szóval egy próbát megér, hívd el valahova, valamilyen ürüggyel, aztán lesz, ami lesz. egy tanács: ne zúdítsd rá az érzelmeidet, ne add ki magad neki teljesen :) ne érezze magát "nyeregben" :P
2011. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem menj oda hozzá te beszélgetni, ne várj rá, hogy ő kezdeményezzen mert lehet, hogy ő nem mer

odamész elkezdesz beszélni vele valamelyik leckéről vagy sulis témáról és ha többször beszélgettek lehet ő fog elhívni valahova ha ezt nem teszi akkor megteheted te, de mondjuk először ne randira csak mondjuk mulatni vagy ilyesmi(ahol nem ketten vagytok) és utána randizni:)

de mondjuk ha nincs közös témátok az hosszútávon nem jó, de ez ki fog derülni úgyis, mert ha beszélgetni nem tudtok akkor az veszett fejsze nyele

2011. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!