Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól vélem a dolgot a csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vélem a dolgot a csajjal kapcsolatban? Mit tudnék még segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Haveromat több mint egy hónapja dobta a nője(majdnem másfél évig jártak), hogy már nem érez úgy iránta meg stb. Igazából egy másik srác volt a dologban, akivel aztán 3 nappal később már össze is jött a másik sráccal. És hiába mondom havernak, hogy legyen már esze, mert mégis milyen csaj az ilyen, aki csak így leszarva simán tud váltani, meg hogy már régebb óta az a csávó kellett neki. A csajról még azt is tudni érdemes, hogy 15 éves kora óta, nem igen volt megállás a pasik terén. Volt neki egy 1 éves kapcsolata, aminek vége lett mert az akkori srác dobta(ez volt neki az első nagy szerelem meg minden) aztán kb 2 héttel később összejött egy másik sráccal, azzal volt két hónapig, utána pár héttel meg összejött haverommal. Vele is volt egy évig, aztán meg 3 nappal később megint másik srác. Szerintem az ilyen ember nem is szerelmes igazán. :\


Ti hogy vélekedtek erről? Meg mit tudnék még segíteni havernak?


Köszi előre is.


22/f


2011. okt. 14. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne segíteni a havernak? Már megszabadult tőle, ez a fontos. Rángasd el bulizni azt rendbe jön egy idő után.

Amúgy nem biztos, hogy ribi, lehet, hogy csak kapcsolatfüggő a csaj.

2011. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem is ribinek gondoltam, csak ez nekem furcsa, mert dobta havert, másnap visszasirta magát, hogy nem tudja mér csinálta ezt, meg hazudott magának is, mikor azt mondta, hogy már nem szerelmes belé meg minden. Aztán mégis azt mondta vége.ez nekem furcsa, meg az is, h azt szajkozta, h nem szerelmes a másik sracba, meg nem akar vele összejönni, aztán 2 nappal később meg már együtt csapták. :-/

Hogy érted hogy kapcsolatfüggő?

2011. okt. 14. 12:01
 3/15 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem bírja sokáig egyedül, inkább belemegy valamibe, ami csak azért kell, hogy legyen valakije.

Ha ilyen a lány, hogy mindig hátraarcot csinál, akkor jobb is lenne barátodnak nélküle.

2011. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értelek. Ez a hátraarc ez teljességgel igaz rá. Mert valahogy nem értem, hogy ennyi időt együtt voltak és mégse hiányzik neki, meg ilyen könnyen tudja élni az életét :-/ mintha ott se lett volna haverom. Meg nem vagom h most miért lenező meg lekezelo vele.nem ártott neki semmit, h ilyen legyen vele. Vagy neki így könnyebb?
2011. okt. 14. 12:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak erre tudok tippelni. Könnyebb agy neki.
2011. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mármint úgy, nem agy :)
2011. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért valamilyen szinten kéne hianyolni dolgokat,nekem sose volt könnyebb igyse. Vagy nem az lenne a normális, ha hiányozna?
2011. okt. 14. 14:03
 8/15 Hanariko ***** válasza:

Hát ez a csaj vagy tényleg erősen kapcsolat függő vagy képmutató... rájött talán h a haveroddal jobb volt neki, mint akire lecserélte, ezért mentek a visszakönyörgések meg minden, aztán mikor már reménytelen volt akkor hát mit lehetett tenni, összejött az új sráccal... vannak lányok/nők akik bizony elég számítóak meg képmutatóak

mondom ezt lányként...


17/L

2011. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerek egy hasonló lányt. Én úgy gondolom, hogy ez kapcsolatfüggőség. Azok az emberek válnak kapcsolatfüggővé, akik lelkileg instabilak, gyengék. Mégpedig azért, mert magukban nem bírják lerendezni a magányt. Inkább maradnak olyannal, akit nem szeretnek, addig, amíg nem találnak valaki mást, mint hogy egyedül maradjanak. Ha pedig egyedül maradnak, csak abban látják a megoldást, hogy minél hamarabb valaki mást találjanak, akivel könnyebb elfelejteni az előzőt.

Ez gonosznak tűnik, de nem feltétlen tudatos. Az emberből a lelki gyengeség sok furcsa dolgot előhozhat. Sajnos ez olyasmi, mint a depresszió, hogy addig nem lehet az emberen segíteni, amíg saját maga nem ismeri fel, hogy nincs jól így. Pedig nagy a valószínűsége, hogy egy kapcsolatfüggő ember, sose fogja megtapasztalni, hogy milyen az igazi szerelem, nem fogja egy idő után örömét lelni a kapcsolatokban, és ha egyszer magára marad, komoly lelki gondokkal kell majd szembenéznie.

2011. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

komolytalan, érzelmileg éretlen a lány, és k.ás beütése is van, ebből amit mondasz. soha nem kellene ilyen


a fiú viszont szerethette, ezért most hiányzik neki.


egy év nem sok idő, majd elmúlik neki, ne erőltesd a haverodnak a csajozást, magától kell váltania

2011. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!