Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, vagy ki segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vagy ki segítene azzal, hogy beszélgetne velem?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz most minden, rosszba vagyok a családommal, apám utál, és nincsenek barátaim. Nem vagyok az a feladós típus, de már nem bírom emberek nélkül, olyan nélkül, akinek van hozzám egy kedves szava.
2011. aug. 4. 00:19
1 2
 1/17 Futurare ***** válasza:
100%
Minden rendbe fog jönni, csak idő kérdése!
2011. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Én nem :(
2011. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
én szívesen beszélgetek veled ha akarsz írj privit
2011. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Akaszd fel magad.
2011. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Küldtem privi üzit, lesd meg az e-mailed.
2011. aug. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
dehogy is akasztom fel magam, a problémák azért vannak hogy megoldjuk, köszi azért az undok válaszod. Hát első válaszoló, én is ebben reménykedem.
2011. aug. 4. 00:41
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

szard le őket! szerezz barátokat

http://www.youtube.com/watch?v=R2ApOviGdrI

2011. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd a családot. Nem válogathatsz, ők se válogathatnak, nem fognak kitagadni valószínűleg. Azért mégis csak a családod. Nekem sincsenek barátaim, szerintem nem nagy gond. Egész nyári szünetben szinte ki se léptem az utcára, és szánalmas vagy nem...jó érzem így magam. Nekem is voltak pillanataim, pl. hogy beszélnem kell valakivel meg magányos vagyok de elmúlt. Találj valami elfoglaltságot, tereld el a figyelmedet. Vagy ha tényleg barátokra van szükséged menj el szórakozni.
2011. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

nézd meg a titok c filmet:P www.titokfilm.hu


sokat segít:D

2011. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
és ez miért is a szerelem/szex kategóriában van?:D
2011. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!