Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vesznek semmibe még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesznek semmibe még a ronda nők is?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok az adottságaimmal. Nem vagyok egy helyes pasi(pattanás, túlzottan sovány stb.), ezért is gondoltam, hogy megpróbálom a nem-topmodelleknél a dolgot. Sajnos a csúnya, ronda csajok is elhajtottak, lenéztek, mintha hirtelen megjött volna az önbizalmuk. Mit gondoltok?
2011. okt. 15. 10:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
A te logikád szerint az, hogy ki tetszik egy embernek, függ attól, hogy ő maga hogyan néz ki. Tévedsz. Senki sem fog veled azért összejönni a kinézeted ellenére, mert ő maga nem olyan szép, avagy ő maga nem gondolja magát olyan szépnek.
2011. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Menj ki Angliába.

Ott híresen randák a nők és híresen melegek a férfiak.

2011. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert 0 az önbizalmad?

Mi lenne, ha felszednél magadra párkilót,sportolnál valamit, és keresnél egy módot a pattanások eltüntetésére?

2011. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb nem jól kinéző lány is eléggé beképzelt, mivel elég sok férfi próbálkozik náluk, ezért megnő az egójuk, és azt hiszik, marha szépek. Ezért tudnak felfuvalkodottan válogatni. Nézz meg egy társkeresőt, egy 160 cm magas, 80 kg-os nő is magas, jóképű, kisportolt férfit akar magának. Valószínűleg ha a férfiak is elkezdenének úgy válogatni, mint a nők, akkor az helyre tenné az agyukat.
2011. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Magasnak magas vagyok, gyúruk is, mégsem jönnek a kilók, de nem is ez a lényeg. Láttam már nálam sokkal sokkal véznább gyíkot, akinek olyan szép barátnője volt, mint a csuda.Szimplán jól nézett ki a srác(vasalt haj, csőgatya,rózsaszín felső). Én nem fogok ilyen cuccokban járni, és tudomásul is vettem, ezért a divatbúza csajoknál nincs is esélyem. Ezért próbálkoztam(ok) a visszahúzódóbb, szerényebb csajoknál(általában nem olyan szép külsővel megáldottaknál), de elhajtanak(diszkréten).
2011. okt. 15. 11:03
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
Meg is érdemled, ha így beszélsz róluk! -.-' Talán ne azt sugározd, hogy ha ló nincs, szamár is jó lesz, mert megérzik.
2011. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
Most nem akarok okoskodni, de ha csak gyúrsz, attól még nem fogsz hízni. Megfelelő táplálkozás is kell, szénhidrát- és fehérjebevitel stb. De utána tudsz nézni. A nők többsége szereti a bunkó férfiakat, még azok is, akik tagadják, mert magabiztos blablabla. (utána meg szeretnek panaszkodni,h bunkó velük a "pasikájuk"). Ha megfelelően kajálsz, gyúrsz mellé, akkor hízni fogsz, izmosabb leszel, gondolom, nagyobb lesz az önbizalmad is, akkor nagyobb az esély a sikerre.
2011. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Te nem társat akarsz magadnak, hanem egy csak egy csajt.
2011. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ebben igazad lehet. Kevesebbnek érzem magam attól, hogy nincs csajom.


Mellelseg ezzel nem vagyok egyedül, szinte minden fiú az én korosztályomból hasonló okok miatt szeretne barátnőt. (18)

2011. okt. 15. 11:24
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
mert randább vagy nálluk
2011. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!