Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az ember érzelmei ennyire meg tudnak változni? Miért teszi ezt velem, hogy nem fogja megmondani nekem hogy szakítani akar? Ennyire nem vesz semmibe? Hiszem még vagy két hete tetszettem neki, és minden oké volt. Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval barátom van,és most hullámvölgybe került a kapcsolatunk.Valószínűleg ő szakítani akar,mert nem hív,nem ír sms-t, semmi.Ritkán találkozunk egymással.Még vagy két hete minden jó volt,egy rossz szava nem volt.Nem beszélt nekem arról,hogy valami nem tetszene neki,én vettem észre hogy valami nincs rendbe.
2011. febr. 5. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:
22/L vagyok
2011. febr. 5. 22:09
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak elfoglat, vagy nem akar zavarni és túlparázod a dolgot ... :)
2011. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
keress olyat aki megbecsül én azt tapasztaltam a rondább pasik normálisabbak csak azokkal meg nem akar duggggni az ember
2011. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!