Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól vettem észre hogy a tinédzser korba sorolható fiúk "megijednek" a komoly lányoktól?

Figyelt kérdés
A komoly alatt pedig azt értem hogy nem ugrik pár hét vagy 1-2 hónap után az ágyba,elvárja hogy udvaroljanak neki(bár ez manapság eléggé kihaltnak minősíthető),éretten gondolkodik.Visszafogottan öltözik,inkább sejtet mint mindent megmutat.
2011. júl. 7. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ijednek meg, inkább nem pazarolják rá az időt... Ha dugás kell, más csajoktól 5 perc alatt megkapják! Akinek viszont komoly a szándéka, az küzdeni fog...
2011. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én szívesen udvarolnék, ha lenne kinek..... 14/F
2011. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Az egyik ok az lehet, hogy nekik gyorsan kell valaki és csak skalpokat gyűjt!


A másik pedig az, hogy hosszútávra nem mernek tervezni mert félnek attól mi történne ha nem jönne össze stb.


Remélem segítettem...

2011. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok mert manapság nem sok ilyen lány van, legtöbbjük partipics@
2011. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez fordítva is így van...a lányok jönnek ilyenekkel hogy "nem akarnak hosszú kapcsit mert egyszer élünk és sok mindent ki akarnak próbéálni" ettől konkrétan faalra mászom...

ui.:a "kapcsi" szó nem saját szóhaszn.,csak szemléltetés...

2011. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát meg az is baj hogy egy 14-17 éves fiú általában a szexre megy(tisztelet a kivételnek) a 18 fölöttiek meg nem hiszik el hogy egy 15-16 éves lány lehet komoly és koppannak ha ők sem ugranak az ágyba hamar.Most nem azt mondom hogy egy 15 éves lány meg egy 25 éves férfi,hanem max 4-5 év korkülönbség.
2011. júl. 7. 17:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Akit én szeretek az is ugyanilyen, mint amit leírtál... Már egy éve udvarolok Neki, de semmit se ér. Ezek után mi is a kérdés? Másoknak több eszük van, mint nekem. Ők legalább két perc alatt kiszeretnek egyikből, mennek a másikhoz, én meg már 1 éve csak Őt imádom, még ha nem is akarom! Akkor az ilyen lányoknak miért nem kellenek a komoly fiúk? O.o
2011. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Előfordul, mivel rengeteg olyan csaj van akit 1 hét alatt megkaphat de azért vannak olyan fiúk akik a komoly lányokat preferálják :)
2011. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
azt hívják ritkaságnak (manapság sanjnos)
2011. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen azt is számításba kell venni hogy a lányok is bűnösök a dologban...
2011. júl. 7. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!