Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bunkóság szerintetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság szerintetek, ha az exem azt írja egy barátnőnek, hogy nála szebbet még nem látott?

Figyelt kérdés

Szerintem az. Miért pont a barátnőimet kell traktálja a hülyeségeivel?


Ja és félreértés ne essék, nem érdekel már rég a pasi, de akkoris megalázó nekem, hogy ilyet ír, pont a legjobb barátnőmnek.


2011. okt. 15. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem, miért lenne ez bunkóság? Ez épp egy bók.
2011. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság.
2011. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miért lenne bunkóság? Biztos tényleg nagyon szépnek tartja.
2011. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben bunkóság, ha direkt azért csinálja, hogy téged idegesítsen és a barátnőd valójában nem is érdekli, csak egy eszközként használja.
2011. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elérte a célját.Idegesít téged,ezt akarta.
2011. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem bunkóság ha a barátnőd tényleg a barátnőd ezt felsem veszi.
2011. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondol a Kérdező.

Nekem is megalázó lenne, ha az exem ilyet mondana a legjobb barátnőmnek, mert ezek szerint a kapcsolatunk alatt is így gondolta, csak nem merte elmondani, mert velem volt.

Na, ez gáz, és kész. :)

2011. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
De, bunkóság. Nemhogy úgy udvarolna a barátnődnek, hogy TE vagy a legszebb lány, akit valaha látott. Ezt a bunkót.. :DD
2011. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt soha nem értettem,hogyha 2 ember együtt van,attól miért kéne azt képzelni,hogy egymást tartják a legszebbnek? Ez nem igaz. 100 aférjemnél szebb embert fel tudok sorolni (és ő is nálam szebbet) de attól mi még egymást szeretjük.

Nagy baj lenne, ha mindenki csak az általa ismert legszebb emberrel lehetne együtt. Kihalna az emberiség.

2011. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkoriban azt mondta, hogy kifejezetten nem tetszik neki. Igaz, hogy azóta szépült a lány, de azért olyan sokat nem változott, csak sminkel, jobban öltözik.
2011. okt. 15. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!