Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem bunkóság ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem bunkóság ha a barátom az "ünnepi kaját" nálunk akarja megsütni?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy most leszünk együtt a barátommal 9 hónapja, ő szakácsnak tanul és már egy pár hete mondta hogy majd a hónapfordulónkra süt nekem rostonsült hust, mert tudja hogy az ilyeneket szeretem. na azóta történt egy dolog ami miatt én úgy döntöttem hogy nem akarok hozzájuk átmenni erre ő kitalálta hogy majd nálunk ő megsüti...hát elöszöris én nem úgy szeretném megünnepelni a hónapfordulónkat hogy ő 2 órán keresztül a konyhába van. eszünk és utána már indulnia kell haza. másrészt: majd abból csinál nekem ünnepi kaját ami alapanyagot a szüleim megvesznek vagy mi? amikor mondtam neki hogy nem megyek többet áthozzájuk akkor ebből egyértelmű volt számomra, hogy akkor ezt a nekem főz részt feletjsük el, neki ezek szerint nem. és ez nekem kicsit sok ahhoz képest, hogy szó szerint suli után mindennap itt eszik nálunk és már a szüleim szóltak, hogy szép szép hogy együtt vagyunk, de azért ő nem a gyerekük hogy etessék. amiben kezdek egyetérteni velük:\
2011. okt. 11. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szinte mindennap itt eszik a barátom. Szeretem, nem sajnálom tőle.

Ha meg külön nekem főzne, odalennék a gyönyörtől.

2011. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van? Talán esetleg ha már a barátod szakács és neked süt-főz, akkor illene beszállni, egy picit.
2011. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1, Hónapforduló- ez meg minek?! De tényleg nem lenne szebb inkább évfordulót ülni? :)

2, Miért nem akarsz átmenni hozzájuk?

3, Miért gáz ha főzne neked, ennek inkább romantikusnak kéne lennie( talán együtt is főzhetnétek:) ).

4, Ilyen esetben hozni a kell(ene) az alap anyagot, de jobb lenne megbeszélni hogy gondolta :)

2011. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartanám bunkóságnak, hogy ha a párom nálunk akarna főzni, sőt, ha egy férfi van olyan rendes, hogy kizárólag a barátnője kedvéért beáll a konyhába sütni-főzni, ráadásul a kedvencemet csinálná, mert tudja, hogy mit szeretek, én kifejezetten örülnék neki. Szerintem kedves gesztus tőle, hogy még úgy is azon igyekszik, hogy minél inkább a kedvedben járjon, hogy te nem mész át többet hozzájuk. Igazából ezzel a döntéseddel nem is hagytál neki nagyon más lehetőséget, mint hogy nálatok főzzön.

Szóval szerintem abszolút és teljes mértékben túlreagálod a dolgot.


Ja, amúgy még eszembe jutott erről a ki kit etet dologról, hogy én például minden hétvégén a barátoméknál vagyok, és értelemszerűen ott is eszem, de az anyja még sosem panaszkodott miattam. Hétközben pedig a barátom van itt nálam, itt is eszik, és soha nem sajnálom tőle, pedig 3X annyit eszik, mint amennyit én szoktam készíteni, ha csak magamnak főzök. De miért sajnáljam tőle? Elvégre a párom, nem? Ami az enyém, az az övé is.


23/L

2011. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem kedvességből akar neked főzni.

2. Szerintem úgy gondolta, hogy ő viszi az alapanyagot.

2011. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

azért nem szeretnék átmenni hozzájuk mert tegnap elött éppen hiányos öltözetben takaró alatt tvztünk amikor kopogott az anyja, mondta neki hogy ne jöjjön be, erre az anyja csak benyitott...én ezek után az anyjával nem szeretnék találkozni mert a végén még nem szépen mondanám el neki, hogyha csukva van az ajto és kopog és aztmondják hogy ne jöjjön be, akkor annak oka van...és ahelyett hogy legalább ő is cikinek érezte volna a dolgot még valamit be is szolt hogy "hát ez szép..."

azért vagyok főleg kiakadva ezen a dolgon, mert ő nagyon jól tudja hogy nálunk milyen problémák vannak itthon ami miatt a lehetőlegkevesebbet akarom itt lenni, ehez képest mindig az van amit ő akar: itt vagyunk nálunk.

2011. okt. 11. 18:40
 7/17 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
95%
Olyan romantikus nő vagy, ha a barátnőm így reagálna erre az ötletre azonnal dobnám! Miért nem mászol át hozzájuk, ha zavar hogy nálatok "élősködik"? Ha zavarna az, hogy 2 óráig csak a te kedvedért kínlódik, segíts be neki valamit! Ha a szüleidet zavarja főzzön nekik is valamit, üljön le fateroddal inni egy sört, vigyen muterodnak valami virágot! Neked amúgy még egy hörcsögöt se engednék meg, nem hogy egy párkapcsolatot, te érzelmi nyomorék!
2011. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
93%
Ha nincs bőr a pofádon szembenézni az anyjával a véleményem ugyanaz...
2011. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a barátod nagy szemét, hogy sütni akar rád, még akkor is ha nem mész hozzájuk.


Őszintén: most mi a fenét vársz a barátodtól? Baromi nagy sóher ám, hogy nálatok kajál, de talán az nem jutott eszedbe, hogy azért van így mert te nem mész oda?

2011. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
persze, egyértelmű én is olvadoztam amikor először mondta hogy főzni akar nekem. hát egyértelmű hogy nagyon örültem neki! csak ahogy tudja a dolgokat közölni az teljesen kiborit
2011. okt. 11. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!