Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Besegít nektek a párotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besegít nektek a párotok a házimunkában? Vagy mindent rátok hagy?

Figyelt kérdés

hogyan osztjátok meg az otthoni feladatokat?

L


2010. jún. 23. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen okosan..megosztjuk.. én mosok illetve bepakolom a mosogépet amit kell beáztatok.. stb.. ő addig kitisztitja a kádat. a csapot. a tükröt.. és mivel egy légtérben vagyunk tudunk közben beszélgetni poénkodni.. a konyhába én mosogatok ő törölget vagy fordítva.. főzésnél pucolja a zöldséget.. felmos,felsöpör... különben mindent megcsinál ha szépen megkérem..vagy nekem nincs rá időm.. de ezeket mindig megosztjuk.
2010. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol mindketten dolgoznak ott egyértelmű, hogy mindketten kiveszik a részüket a házimunkából (legalábbis szerintem). Én segítek a páromnak ahogy tudok, mondjuk van amihez béna vagyok (ruhahajtogatás és hasonlók), de másban (ablakpucolás) verhetetlen :) 30/F
2010. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó is lenne.Nem segít semmit.De már kezd nagyon ki lenni a tököm.Meg is mondtam neki hogy nem vagyok a rabszolgája meg a bejárónője.Vagy besegít vagy elmehet a fenébe.
2010. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam neki, vagy segít vagy baj lesz. De hála az égnek ő örömmel segít nekem bármibe:)
2010. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
asszony főz, mos, takarít, férfi dolgozik, munkahelyen, és az ágyban is. Mit kell a házimunkán megosztani? A szexben is meg szoktátok osztani a munkát? A férfi csak félig elégítsen ki?
2010. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokat segít, mert nemrég költöztünk össze a sulim végett, 16 leszek, négyen egy albérletben, de mi csináljuk a takarítást, pakolást, ők főznek...körülbelül ilyen megosztás van, de sok esetben vagyunk kettesben, pl hétvégente csak mi tartózkodunk az albérletben.
2010. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segít a párom. Van, hogy takarít, meg is foz és néha még ki is mossa a ruhákat. A hétvégi nagytakarítás rám marad na meg persze a vasalás is. En munkába járok, o sajnos munkanélkuli. Miotta terhes vagyok, nagyon kímél, és tobbnyire megcsinál mindent helyettem.
2010. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!