Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy besétál egy fiú sparba, és te mint lány ott állsz a sorban. Négy-öt másodpercig egymás szemébe néztek.

Aztán másfél perc múlva a fiú odajön hozzád, és köszön, és mondja, hogy "mondanál magamról három pozitív tulajdonságot?"

Aztán, ahogy a többi adja, lány ti mit szólnátok ehez?


2011. okt. 15. 23:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ennél jobban nem igen lehet elcseszni egy jó pillanatot.
2011. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Veszett ügy. Elsőnek van igaza.
2011. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 Edward Cullen ® ***** válasza:
Akk mit kéne csinálni? Nézni még 1 ideig, aztán elmenni. Azt életed végéig emlékezni ,h milyen szép pillanat volt? GRT Ennek sok értelme van xD
2011. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Iuventus ventus ***** válasza:
95%

Miért pont a Spar?



Amúgy ez a 3 pozitív tulajdonság szörnyű duma.

2011. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Edward Cullen ® ***** válasza:
Ilyenkor le kell nyomni a szettet. Legyen határozott a fellépésed és jó ha tudsz rögtönözni. A cél ,h megtudj pár basic infót a csajról aztán szerezz 1 elérhetőséget. Lehetőleg e-mail cím. A tel számát nem mindenki adja meg szívesen egy idegennek. Sok szerencsét! 1* élsz a bal****okra ne halgass :D
2011. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim válasza:
100%
3.-kal értek egyet...sztem tökös srác h oda mert menni és egyáltalán megszólalt...gondolom a szavad is elállt és elhangzott az "ez most komoly" is xD
2011. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen névvel és helyesírással én inkább nem okoskodnék :)

Senki nem mondta,hogy menjen tovább szó nélkül, de ez a duma vicc.

Így maximum tapasztalatot szerez,elérhetőséget nem.

2011. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
76%

Én válaszolnák neked, s ha megpróbálnál utána valami olyasmit mondani, hogy bocsi, nem szoktam ilyet csinálni de megragadott valami benned, esetleg engedném, hogy elkísérj

Az a baj az ilyen helyzetekben, hogy a legtöbb csaj rögtön arra gondol, hogy valami szexmániás srác vagy olyan aki mindenkit leszólít. Ha engem szólítanál le és ha utána normálisan el lehetne beszélgetni veled, talán megadnám a számom.

19 L

2011. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Edward Cullen ® ***** válasza:
29%
helyesííráááás lol gyerekek Troll van közöttünk :) Ha nem bír másba belekötni jöj a helyesírásával. Szánalmaaaaasss fireg.
2011. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Mért mit kellene mondania?

Mért veszett ügy?

Milyen duma lenne jobb?


Nagyon szánalmas, hogy arról rinyálnak a nők, hogy a pasik csal elmennek mellettem, de nem történik semmi.

2011. okt. 15. 23:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!