Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha a barátotok elmenne bulizni és nem szólna?

Figyelt kérdés
Szóval ha máshonnan kéne megtudnotok.Most épp ez van,menjen felőlem,bulizzon,csak legalább mondaná,hogy elmegy.:/ Kicsit rosszul esik.Vagy túlreagálom?
2011. okt. 4. 21:28
1 2
 1/14 Timi: ) ***** válasza:
49%

Ha utólag tudom meg akkor megkérdezném tőle miért volt ez ilyen titkos,és valószínű vitáznánk,cserébe én is elfelejtenék szólni,elmennék bulizni szépen,majd másnap szólnék neki,és megnézzük neki hogy esik.Nem azzal van a gond,hogy nélkülem megy,hanem,hogy miért nem említette,rafináltságot éreznék....

Nem reagálod túl!

24/L

2011. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

majd holnap megkérdezed, hogy mi volt vagy miért nem szólt...

Addig meg fölösleges kombinálni, mert abból mindig csak fölösleges vita van.

27/f

2011. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De egy csomószor van,hogy nem szól.
2011. okt. 4. 21:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Amíg "hozzád megy haza", és nem rúg fel megbeszélt programot, addig nincs baj...
2011. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam ettől nem dől össze a világ,bízok benne,tudom,hogy szeret és normálisan bulizik,nem issza hulla részegre magát,meg ilyenek...szóval engem nem izgat,menjen csak,ha akar...vagy neked van okod féltékenykedni?Ok nélkül ne fújd fel a dolgot szerintem...vagy pedig szépen és nagyon nyugodtan magyarázd meg neki,hogy ez zavar téged és olykor azért szóljon,szerintem ha nincs takargatnivalója és szeret téged,akkor megérti és szólni fog...
2011. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 napietus ***** válasza:
nem vagyok sem a gyámja, sem a nevelőtisztje, azt szólnám. én sem vagyok köteles beszámolni mikor hol vagyok.
2011. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És ha elmegy, akkor mi van? NEhogy már be kelljen számolni neked minden lépéséről. Még ha házasok lennétek, akkor sem számoltathatnád el. Éppen elég baj az embernek, hogy egész tizes, de még húszas évei elején is b.sztatják a szülei, hogy hol voltál, mit csináltál stb. erre még a nője is ilyen, aki elvileg szereti és megbízik benne.
2011. okt. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen esetben a drágám a lábtörlőn alszik.
2011. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
"normálisan bulizik,nem issza hulla részegre magát" nálunk ez nem éppen így van.
2011. okt. 5. 14:46
 10/14 A kérdező kommentje:
"NEhogy már be kelljen számolni neked minden lépéséről" Neki nem kell,nekem meg igen...ő eltud menni úgy,hogy nem megyek hozzátenném,szó sincs róla,hogy én menni akarnék,menjen nyugodtan.Ha én megyek mindig ott van, pedig már mondTam,hogy néha szeretnék csak barátnőkkel lenni,mert már ők is mondták,hogy ez így nem jó.
2011. okt. 5. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!