Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny vagyok a barátomra. Két és fél éves kapcsolat.Úgy érzem, nem törődik velem eleget. Tegnap úgy döntöttünk, hogy legyen két hét szünet. Na már most nagyon hiányzik. Úgy érzem, mielőbb meg kellene beszélnünk a dolgot, és vagy "normálisan" együtt lenni, vagy inkább hagyjuk egymást. Szerintetek mi lenne a helyes?
2011. okt. 16. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Várjátok ki a két hetet. Jó lecke lesz mindkettőtöknek.
2011. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a szüneteket nem értettem sose. Ha nem tudtok együtt lenni, akkor ne legyetek, de valószínűtlen, hogy két hét szünet után majd nem leszel féltékeny. Ha változtatni akarsz, azt megteheted akkor is, ha együtt vagytok.
2011. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szünetnek semmi értelme. Le kell ülni és higgadtan megbeszélni, ki mit vár el ettől a kapcsolattól, kinek miben kellene változni, hogy folytatható legyen. Ha nagyok az ellentétek, akkor nem érdemes folytatni.

Azon pedig te gondolkozz el, hogy a féltékenységed mennyire okozza a problémákat, lehet hogy a te hozzáállásoddal van a baj. Tehát hiába szakítasz a mostani partnereddel,a következő kapcsolatodban is ugyanez felmerül.



A volt pasimnak többször jeleztem, hogy nem jó ez így nekem, beszéljük meg. Próbálkoztam két hónapig, hogy leüljünk, aztán megismerkedtem valakivel, és közöltem az ex-el, hogy vége. Akkor persze már beszélgetett volna, de nem volt miről. Pár héttel később újra összejöttünk, de minden ugyanolyan lett mint előtte, semmit sem változott. Én meg már nem akartam utána megbeszélni, hanem végleg leléptem.

2011. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!